A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Thajsko - počasí 2012

27.12.2011 11:12:23 | alrut
alrut
Zdravím všechny :-) . Ráda bych se zeptala na vhodné období pro vycestování (jih Thajska) v roce 2012. Ráda bych se znovu podívala do Thajska, ale vůbec netuším, jak to tam nyní po záplavách vypadá a zda-li se záplavy vůbec jihu Thajska nějak výrazně dotkly. Ráda bych dovolenou naplánovala na březen 2012 a nevím, jestli je toto celkově vůbec vhodné období pro plánování dovolené v této destinaci ... děkuji předem za jakoukoli reakci ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2013 10:35 94.138.108.***
vízum na letišti v Thajsku  

Ahoj,mám prosbičku,nemáte někdo zkušenost s vyřízením víza v Thajsku na letišti?
Letím tam 6.2.2013 a vracím se 10.3.2013,tak že tam budu déle jak 30dnů a to už potřebuju vízum.Někde jsem četl,že vízum na letišti mi dají na 15 dnů,ale nevím zda to platí až po uplynutí 30 dnů,kdy vízum není potřeba.Nebo jestli mi dají vízo na celou dobu pobytu?
Děkuji za každou radu,Petr.

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
alrut 27.12.2011 11:12
Thajsko - počasí 2012  

Zdravím všechny :-) . Ráda bych se zeptala na vhodné období pro vycestování (jih Thajska) v roce 2012. Ráda bych se znovu podívala do Thajska, ale vůbec netuším, jak to tam nyní po záplavách vypadá a zda-li se záplavy vůbec jihu Thajska nějak výrazně dotkly. Ráda bych dovolenou naplánovala na březen 2012 a nevím, jestli je toto celkově vůbec vhodné období pro plánování dovolené v této destinaci ... děkuji předem za jakoukoli reakci ...

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze