A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Telefon v letadle

19.05.2014 12:39:21 | misalidas
misalidas
Zdravím, tohle téma jsem nenašel, tak se chci zeptat, zda-li jste mohli používat během letu mobilní telefon, myslím tím v režimu "letadlo", který deaktivuje všechna připojení a sítě, tzn. ani zprávy, volání, wifi, bluetooth, mobilní data... nic, jenom s ním můžete fotografovat, přehrávat hudbu/videa a hrát hry. Tak jestli ho v tomhle režimu můžu používat, nebo raději vzít i foťák (jen do letadlo). Důvod je jednoduchý, můj telefon dělá lepší fotky než foťák. :D Vím, že při letu z BG musel být telefon kompletně vypnutý, tak nevím jestli to samé bude platit i pro Egypt (HRG). Děkuji :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 25.07.2014 01:35
Re:  

147.32... To jste se dozvěděl špatně. Režim "letadlo" je právě pro to aby se mohl použít v letadle. Ostatně i palubní personál TravelServisu to jasně vysvětlí.

Jiří Kuchta 07.07.2014 23:43
Re: Telefon v letadle  

V letadlech Travelservisu do/z Řecka před 14 dny nebyl problém. Až na takovou drobnost - po mezipřistání na Krétě vyhlásili přísný zákaz fotografování. Když jsem se při vystupování z letadla zeptal, co to mělo znamenat, že jsem se s tím ještě v žádné zemi nesetkal, tak mi letuška sdělila že to byla jejich interní akce protože si prý nepřejí aby je někdo fotografoval.

• misalidas
Neregistrovaný uživatel
07.07.2014 21:42 147.32.195.***

popravde .. ja cela leta mel v letadle telefon nastaveny na letadlo s tim, z eje to ok a az loni jsem se dozvedel, ze to neni ok, takze asi tak. On je rozidl, dyz to obcas nekdo zapomene ( to vzdycky) a kdyz to ma zaple cele letadlo.

• kimona
Honza117
05.06.2014 14:00 212.71.130.***
Re: Telefon v letadle  

Zdravím, každá společnost to má jinak. Někdo to dovoluje, někdo zakazuje. Asi bude nejvhodnější kontaktovat přímo leteckou společnost, se kterou poletíte. Pokud to bude ta samá jako při cestě do BG, tak je pravděpodobné, že to tak bude i při cestě do Egypta. Možná může záležet i na typu letadla. Já jsem si ten telefon radši vždycky vypnul, aby nedošlo k pochybnostem.

misalidas 19.05.2014 13:39
Telefon v letadle  

Zdravím, tohle téma jsem nenašel, tak se chci zeptat, zda-li jste mohli používat během letu mobilní telefon, myslím tím v režimu "letadlo", který deaktivuje všechna připojení a sítě, tzn. ani zprávy, volání, wifi, bluetooth, mobilní data... nic, jenom s ním můžete fotografovat, přehrávat hudbu/videa a hrát hry. Tak jestli ho v tomhle režimu můžu používat, nebo raději vzít i foťák (jen do letadlo). Důvod je jednoduchý, můj telefon dělá lepší fotky než foťák. :D Vím, že při letu z BG musel být telefon kompletně vypnutý, tak nevím jestli to samé bude platit i pro Egypt (HRG). Děkuji :)

Zpět na všechny diskuze