A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tekutiny do letadla pro dítě

10.08.2009 22:35:48 | 13kudrlinka
Zdravím, chci se optat jakou máte zkušenost s povolením tekutin pro 2leté dítě do letadla.
Poletíme poprvé a to co je povolené v bezpečnostních pokynech mi přijde hrozně málo. Jedná se mi hlavně o pití. Malá hodně pije a já budu mít i potvrzené že mám hodně nízský tlak. Předem děkuji za vaše postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zzaza 11.11.2009 12:12
TEKUTINY PRO DÍTĚ  

lÉTÁME ČASTO a na různá místa,od Ameriky po Čecko a td..
Pokud máte do letadla mimino,cca do 1 roku,společnost ČSA se vůbec nedívá na vše,co máte pro dítě,,řekli nám,co máte pro děcko tolerujeme,at máte cokoliv.Malý měl v lahvi mlíko a v další měl 340ml čaje a v pohodě.A Travel servis tam chtěli,aby se děti napili čajíku v lahvičce,nebo starší děti měly lahvičky jupíka a tak a taky jen ochutnaly před celnicí. tekutiny zakoupené v bezcelní zóně a v zapečetěném „pytlíku“ toho můžete mít třeba litr,to neřešej,jak vidí jejich sáček a pečet na něm.Jednoduše si kupte tam v šopu pití-jaké koliv ,nechte dát do sáčku a je to..a budete klidná .A co se týká léků,vždycky si beru léky-tablety na bolest hlavy 4 v platíčku a nikdy za těch 10 let to nikomu nevadilo.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
anonym546
14.08.2009 21:21 86.63.218.***
anonym546
14.08.2009 21:21 86.63.218.***
tekutiny v letadle  

v tomto článku jsem zhrnul své zkušenosti a oficiální informace. věřím že v článku najdete potřebné info. pookud ne, doporučuji se zeptat letecké společnosti se kterou letíte, jak to doopravdy je. navíc když to budete mít domluvené předem bude to vaše plus :)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Sally 13.08.2009 18:52
RE: Tekutiny do letadla pro dítě  

Pokud se nepletu, na palubu je možno vzít tekutiny zakoupené v bezcelní zóně a v zapečetěném "pytlíku". Kam bys je totiž jinam dala. Všechna zavazadla mimo palubního máš již odbavena. Takže holt to co chceš navíc musíš koupit zadraho v bezcelním prostoru.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
-dana-
12.08.2009 12:59 80.218.74.***
tekutiny  

ahoj, pre take male dieta si mozes zobrat tekutiny a stravu, ktoru potrebujes pocas letu (neviem, ci sa maju deklarovat alebo nie, pozri si na stranke letiska). okrem toho po prechode cez tie security checkpoints mas zvycajne na europskych letiskach na wc pitnu vodu, ja si tam vzdy naplnim do flias. a casto je aj moznost si nejake napoje kupit.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
13kudrlinka
10.08.2009 22:35 90.176.144.***
Tekutiny do letadla pro dítě  

Zdravím, chci se optat jakou máte zkušenost s povolením tekutin pro 2leté dítě do letadla.
Poletíme poprvé a to co je povolené v bezpečnostních pokynech mi přijde hrozně málo. Jedná se mi hlavně o pití. Malá hodně pije a já budu mít i potvrzené že mám hodně nízský tlak. Předem děkuji za vaše postřehy.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze