A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TAP Portugal

26.10.2009 20:01:40 | k.m cb
Letěl někdo s touto společností na trase Praha-Lisabon?
Zkušenosti? Palubní servis?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tomášš 22.02.2010 17:21
TAP  

Letěli jsme Londýn-Funchal a vše OK, příjemný personál, občerstvení tak dobré, pití de facto neomezeně vč. piva a vína :-) Mohu doporučit... ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (16)
delfin_brb 28.10.2009 15:09
RE: RE: TAP  

Pro kratke a strednedlouhe trasy je misto pro nohy cca 77-78 cm (coz je cela evropa). Pro dalkove lety 82 cm (nektere spolecnosti to inzeruji jako hrozny plus, ze maji 82 cm a dokladaji tim, jak moc se staraji o pohodli cestujicich, ale vsude je to stejne. Aspon u normalnich spolecnosti, co nedavaji na dlouhe linky letadla na stredne dlouhe jako TS :) ). Asi zalezi i na stari. Letel jsem treba asi rok dva starym a340 a zpatky tak o 7 let starsim a ten rozdil byl dost znatelny (novy lepsi - pohodlnejsi a prirozene lip vybaveny). Hlavni rozdil mezi boeingem a airbusem vidim asi v umisteni stolecku, diky kteremu je operka dost monstrozni.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
k.m cb
27.10.2009 20:09 92.62.224.***
RE: TAP  

No když jsme u té pohodlnosti...já jsem větší postavy a pokud nemám štěstí na "nouzák" docela trpím....je v těch jejich Airbusech víc místa na nohy nebo stejná "tlačenice" jako v Boeingu?
A co pití....je v ceně letenky po celou dobu letu,nebo jeden nápoj a zbytek cálovat...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Mandelinka
27.10.2009 18:02 89.102.216.***
TAP  

Letěli jsme Praha-Lisabon a Lisabon-Funchal na Madeiře (viz fotka) a zpět. Vše v pohodě. Nevím, co od letu očekáváte, ale mě stačí bezpečný a pohodový let s jakýmkoliv občerstvením. Zážitkem je dovolená.

• Anonym (2)
  • Anonym (17)
katekat 27.10.2009 15:38
RE: TAP Portugal  

Přímo Pha-Lisabon nemám, ale zkušenosti s touto společností dobré. Je to kvalitní společnost, nejedná se o nízkonákladovku, tomu pak odpovídají vlastní služby ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
k.m cb
26.10.2009 20:01 92.62.224.***
TAP Portugal  

Letěl někdo s touto společností na trase Praha-Lisabon?
Zkušenosti? Palubní servis?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze