A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tajsko

31.01.2014 16:15:01 | pluto
pluto
Velmi krásné,vzpomněla jsen si na 2008 kdy jsem tam byla. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 01.02.2014 10:15
admin  

Dobrý den, celé popisky se zobrazují při rozkliknutí popisu při prohlížení galerie, zde jsou vidět jen náhledy - myslíte toto? Možná bychom opravdu měli promyslet jiné řešení. Další problém je, že nelze editovat popisky, pochopila jsem to správně? Prosím napište mi pro rychlejší vyřízení a nespamování komentářů soukromou zprávu, díky moc! Zuzka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tina21 31.01.2014 20:11
Re: farma  

Prispevok nižšie som pisala ja.
Prosim ako dlho sa ide lodou do toho NP?

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
menima 31.01.2014 20:07
Re: farma  

Na farmu se normálně nejezdí.Cesta se dá absolvovat jen s s češkou,co tam žije a má podíl na prodeji.Já ji ale po zkušenostech nedoporučuji!Proč,napíšu na SZ.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
menima 31.01.2014 20:02
Re: oprava  

Máte pravdu ale jak jsem psala,nelze to opravit a potíž je i s popiskami,zkusím to zjistit u admina.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
31.01.2014 19:49 92.52.48.***

Krasne fotky, vďaka - pekne som si pospominala :-)
Na Samui sa chystame vratiť a vidím že ešte stale mam čo objavovať.
Len poznamka, na fotke 23 je pohľad na Chaweng beach, pláž Lamai je južnejšie.

Ak chybaju popisky skus napisat adminovi, "inovatorstvo" fotogalerii asi prinaša aj zmätky.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Hana
31.01.2014 19:49 78.156.128.***

Dobrý den, můžete mi prosím říct kde se nachází ta farma na ty kokosáky? Děkuji

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
menima 31.01.2014 17:34
Re: olej  

Ten olej je pro normální použití,zastudena lisovaný je prý vhodný do salátů,či na vlasy a pleť a ten zatepla se používá na vaření a pečení.Stačí vystříkat formu na bábovku nebo přidat napůl s normálním a prý je to skvělé.Byly tam dámy,které jej používají,mně ale nechutnal.Usmažili nám na něm amoletu a to nebyla chuť pro mě.Jinak nechápu,kde dělám chybu,jelikož se mi nezobrazují celé popisky,jen část.Přivítám každou radu :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Jitka 31.01.2014 17:20

Díky za připomenutí známých míst. Foto č. 28 - z toho bude kokosový olej nebo ta jejich kosamuiská specialita - kokosový pyramidky, co prodávají u dědky a báby?

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
pluto 31.01.2014 16:15
Tajsko  

Velmi krásné,vzpomněla jsen si na 2008 kdy jsem tam byla. :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze