A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TABC Travel Brno- Parking Card Wien

12.11.2010 22:43:54 | mikhail
mikhail
Ahoj, dostal jsem odkaz na možnost využít služeb cestovní kanceláře Travel a Business Centre Brno v souvislosti s parkovacími kartami na vídeňském letišti...jedná se o předplacené GZE karty 8 a 15 dní a jelikož je jejich cena opravdu velmi zajímavá ( např.parking na 15 dní, nekryté parkovací místo, 1750 kč) , rád bych, kdyby mi tady někdo mohl říct vlastní zkušenost...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mikhail 12.11.2010 22:43
TABC Travel Brno- Parking Card Wien  

Ahoj, dostal jsem odkaz na možnost využít služeb cestovní kanceláře Travel a Business Centre Brno v souvislosti s parkovacími kartami na vídeňském letišti...jedná se o předplacené GZE karty 8 a 15 dní a jelikož je jejich cena opravdu velmi zajímavá ( např.parking na 15 dní, nekryté parkovací místo, 1750 kč) , rád bych, kdyby mi tady někdo mohl říct vlastní zkušenost...

• Anonym (7)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze