A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tabáky do vodní dýmky El Nakhla k prodeji

15.12.2012 14:51:18 | mikes13
mikes13
Nabízím k prodeji kvalitní tabák dovezený přibližně před měsícem z Egypta značky El Nakhla. Jedná se o příchutě třešeň, zelený meloun, banán, jahoda. Od všech příchutí mám minimálně jeden karton. Cena za 50g krabičku 90 Kč, při odběru celého kartonů tj. 10 krabiček cena 85 za kus. Možnost kombinovat více druhů.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zz@oli.cz
16.08.2014 00:41 109.80.164.***
Re: Tabáky do vodní dýmky El Nakhla k prodeji  

Dobrý den, kolik krabiček třešně máte? Prosím o odpověď na mail zz@oli.cz. Mám zájem pouze o třešeň. Děkuji Olmer

mikes13 15.12.2012 14:51
Tabáky do vodní dýmky El Nakhla k prodeji  

Nabízím k prodeji kvalitní tabák dovezený přibližně před měsícem z Egypta značky El Nakhla. Jedná se o příchutě třešeň, zelený meloun, banán, jahoda. Od všech příchutí mám minimálně jeden karton. Cena za 50g krabičku 90 Kč, při odběru celého kartonů tj. 10 krabiček cena 85 za kus. Možnost kombinovat více druhů.

Zpět na všechny diskuze