A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

systém parkování Mnichov

05.07.2010 09:28:36 | Karim
Mám prosím dotaz na zkušenosti s parkováním na P41 v Mnichově.Zjistil jsem,že se dá on-line zarezervovat,a tím platit méně.Rezervuje se bank.karta.Jen mi není jasný postup při příjezdu a odjezdu. Má prosím někdo s takovým postupem zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
TK
06.06.2012 14:16 31.170.176.***
Re: systém parkování Mnichov  

Dobrý den.
Mám celkem podobný problém. Karta příjezd, karta odjezd rozumím :-)
Ale ještě k tomu jsem dostal od cestovky slevu 15 E. Tak nevím, kam strčit tuhle kartu :-\
Ale skoro si myslím, že to je vlastně ta sleva za online rezervaci. Že může být jen jedna sleva - online nebo kartička.
Netušíte někdo?

Děkuji moc...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
vz
09.08.2010 20:57 88.100.94.***
RE: systém parkování Mnichov  

Rezervace probíhá přes internet, kde si strhnou první poplatek za rezervaci a následně potvrdí mailem. Toto potvrzení si vytisknete, platí jako jízdenka na bus k odletovému terminálu. Při příjezdu na parkoviště vsunete platební kartu do automatu a otevře se závora. Při odjezdu zase vsunete kartu do automatu, na display se objeví částka , která bude následně odečtena z účtu. Kartu vyjmete, otevře se závora. To je vše.Je to perfektní.

• Anonym (1)
Karim
05.07.2010 09:28 78.102.38.***
systém parkování Mnichov  

Mám prosím dotaz na zkušenosti s parkováním na P41 v Mnichově.Zjistil jsem,že se dá on-line zarezervovat,a tím platit méně.Rezervuje se bank.karta.Jen mi není jasný postup při příjezdu a odjezdu. Má prosím někdo s takovým postupem zkušenost?

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze