A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Svatební cesta

26.06.2014 19:51:19 | Adosek
Adosek
Zdravím všechny rádi bychom jeli na svatební cestu,ale až v září(bereme se na konci září) a přemýšlíme kam vůbec jet :D cena max do 12 tis bez stravy klidne odjezd nejříve 27.9.2014 docela me odrazuji ceske cestovni kancelaře jelikoz to maji drahe poradite mi nejake ck německe?Je lepší letet last minute??

Dííky všem moc za ochotu :) :)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 27.06.2014 10:35
admin - přesun  

Dobrý den,

přesunula jsem tedy téma do obecných diskuzí. Zdraví Zuzka

Neregistrovaný uživatel
26.06.2014 22:04 92.62.224.***
Re: Svatební cesta  

Adosek...určitě jako last minut, naklikej si pak www.zajezdy.cz a hledej tam co bude vyhovovat, je to agentury která prodává všem cestovkám v česku, záleží odkud jsi, ale last je vždy a za hubičku občas, krásnej hotel a all inclusiv, zkrátka já bych jela tam co bude zrovna aktuaálně levný a dobrý, určitě nekupuj v Česku dopředu, maji hrozný ceny, at se jdou bodnout

nep drakous03
26.06.2014 21:51 82.145.219.***

Tak mozna Recko i s polopenzi a autobusem to by mohlo vyjit

Adosek 26.06.2014 21:05

Ne pro oba dva je ta cena omlouvam se,ale chtel sem tam dat vsechny destinace,ale hodilo mi to tam Egypt :)

• Anonym (1)
nep.drakous03
26.06.2014 21:04 107.167.99.***

Bez stravy do Egypta to snad ani neda....a na jak dlouho...a ta cena je pro jednoho?Mozna na 8dni all by se dal sehnat

• Anonym (1)
Adosek 26.06.2014 20:51
Svatební cesta  

Zdravím všechny rádi bychom jeli na svatební cestu,ale až v září(bereme se na konci září) a přemýšlíme kam vůbec jet :D cena max do 12 tis bez stravy klidne odjezd nejříve 27.9.2014 docela me odrazuji ceske cestovni kancelaře jelikoz to maji drahe poradite mi nejake ck německe?Je lepší letet last minute??

Dííky všem moc za ochotu :) :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze