A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Svatba na Kubě

25.04.2009 15:50:10 | Lukáš Koňárek
Dobrý den,

S přítelkyní jsme měli svatbu na Kubě a bylo to fantastické. O vše bylo perfektně postaráno. Cestovní kanceláře v Česku si za zprostředkování účtují obrovské peníze a dle mého názoru nejsou schopny poskytnou dostatečné množství informací k nabízené službě.

Pokud by Vás cokoli o svatbě na Kubě zajímalo, tak Vám rád zodpovím veškeré otázky.

S pozdravem a přáním pěkného dne Lukáš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.08.2016 01:56 92.240.174.***
Re: Svatba na Kubě  

Dobrý den, plánujeme svatbu na Kubě s potřebují vědět jednu informací, je potřeba rodný list nivy A4,bez ohledu kdy byl vydán nebo musí mít naky konkrétní datum vydání např.max.rok starý?Pak bych si musela nechat vyhotovit duplikát.Dekuji moc za Informace.Misa S.

Neregistrovaný uživatel
24.05.2016 10:49 82.29.204.***
Re: Svatba na Kubě  

Dobry den, v Unoru 2017 letim s pritelkyni na Kubu abychom se vzali. Zijeme v zahranici a potreboval bych poradit jake dokumenty, jake preklady a jaka osvedceni potrebujeme pro svatbu na Kubu. Budeme vdecni jestli nam muzete poradit. S pozdravem, Lukas Sladek. lukassladek01@gmail.com

Lukas1
12.11.2010 13:32 93.99.200.***
RE: svadba na Kube  

Dobrý den,

doporučuji se podíva na www.svatbanakube.cz, tato agentura se specializuje na svatby a sveební pobyty na Kubě. S manželkou jsme jejich služeb taky využili.

admin2 01.11.2010 15:26
admin  

Dobry den, rada bych upozornila na moznost diskuze primo na strankach Kuby:
http://exotika.orbion.cz/kuba/diskuse/

Preji hezky den!

jana123
01.11.2010 10:57 109.107.202.***
RE: Svatba na Kube  

Svatba na Kubě je následně platná i v ČR. Podívejte se na www.svatbanakube.cz, kde je vše popsáno.

mishaaaaaa
10.08.2010 08:33 90.183.18.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Svatba na Kube  

Vím, že reagovat po půl roce je asi dost pasé..ale neodpustím si to.

Já bych hrozně chtěla svatbu na Kubě. Ne ve Varaderu v luxusním hotelu nebo na pláži, ale přímo v Havaně.
Není to rozhodně proto, abych se mohla chlubit přátelům - to mi přijde úplně zcestné, kamarádi se brali na Havaji, jiná kamarádka chystá svatbu tak za 200 tis v ČR - nemyslím, že je tak moc se čím chlubit. Chci tam mít svatbu, protože země jako taková mě fascinuje a toužím jí navštívit - a protože je to s přítelem náš sen, chceme se tam vzít.
Nechci žádnou hostinu, nic takového...jen my dva, říct si ano a strávit tam dovolenou. Mě osobně přijde brát se na Bahamách nebo Seyschelách jen proto, že je to tropický ráj a ted to letí, jako snobství. Já se chci vzít na Kubě protože to je moje vysněná země.
Přítele bych si klidně vzala i v šumavském lese.

leontynaa
06.02.2010 16:51 90.183.115.***
RE: Svatba na Kube  

Nikomu nic nedoporučuji, já položila jednoduchou otázku - PROČ KUBA! A smysluplná odpověď - žádná. Na Kubě jsem byla v 80. letech, s přestávkami s celou rodinou 5 let, pracovně, ne pár dní jako turistka. A tečka, končím.

Vika1
06.02.2010 15:33 94.112.113.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Svatba na Kube  

Leonyoo - vy jste tam opravdu byla ?? Já ano, a není to všechno tak, jak se píše. A to vaše heč, heč mi připadá opravdu dětinské a k hlavním zásadám demokracie (která tam podle vás chybí) je přece svobodná volba. Tak nechte konečně ty, co se rozhodli na Kubě vdát , či oženit na pokoji, je to čistě jejich věc a jejich rozhodnutí. Tím, že si vyberou vámi doporučované Santorini nebo Bahamy se na Kubě stejně nic nezmění.

leontynaa
06.02.2010 14:28 90.183.115.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Svatba na Kube  

Pokud někdo srovnává politickou a ekonomickou situaci na Kubě a u nás, a nevidí rozdíly, tak ano, pak chápu, že má žaludek plánovat svatbu na Kubě. O tom svobodném rozhodování si třeba na Kubě mohou nechat zdát, ale je vidět, že to vás nezajímá, nebo spíš o tom nic nevíte a nechcete vědět. Hlavní je ta vidina - svatba na Kubě, heč, heč. Fakt silný žaludek, nechat se oddávat českým konzulem za dohledu kubánského komunisty.

Víte třeba to, že český konzulát na Kubě zastupuje i Bahamy? Svatba na Bahamách mi přijde daleko vhodnější. Vidíte, já vám argumentuji věcně.
Ale dobře, přeji všem krásnou svatbu na Kubě. Vidím, že reálný důvod pro toto místo se stejně nedozvím, to, že je tam nádherně je slabý důvod, mnohem silnější bude ta závist okolí, o tu vám jde asi v první řadě.

Vika1
06.02.2010 13:16 94.112.113.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Svatba na Kube  

Milá zlatá, tak to byste se nemohla vdávat ani u nás, kde se pořád krade, korupce je prolezlá celou zemí, poslanci lžou a používají gesta, za která by se nemuseli stydět ani pověstní "dlaždiči", kteří bývali určitou mírou pro nadávky apod. Tak nechte každého, ať se aspoň v tomto může svobodně rozhodnout. Oni také nekritizují vaše záliby.

Zpět na všechny diskuze