A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sv.Štefan

17.02.2008 21:17:30 | Jana VW.
Jana VW.
Pokud by chtěl někdo prožít dovolenou na tomto krásném místě,tak má od loňska smůlu.Ostrov si prý dlohodobě pronajala nebo možná i koupila společnost z Madagaskaru, a to v rámci skupování atraktivních lokalit po celém světe a následně ji má nabízet vybrané klientele.Taky se mají na pobřeží Černé Hory začít stavět luxusní pětihvězdičkové komplexy, nevím, koho tam ale vzhledem k nabízeným podmínkám ( špatné služby, špína,poměrně draho atd.)nalákají.Ale v každém případě se tam dá i tak nalézt spousta krásných míst - např.úžasná plavba lodí po Boce Kotorské, krásné historické městečko Kotor, město Budva atd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hojsadlo 08.09.2009 23:54
RE: Souhlasím  

tak jsem se konečně dostal k tomu abych zrekonstruoval staré video ze Stefana. Měla tam být i Claudia Shiffer, ale nějak jsme ji nepotkali :-D
http://www.youtube.com/watch?v=UUBwppo-Kh8&feature=channel_page
Tenkrát bylo vše za 5 DM(deutche mark)-slunečník,lehátko,parkoviště vstup,..... ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
RobertXX 22.07.2008 11:17
Souhlasím  

Plně souhlasím. Minulý týden jsem se vrátil ze Svetiho Stefana. Ostrov (hotel) je zavřený, nelze se tam dostat. Hotelová zahrada je devastovaná, zrovna ji neodborně rekonstruují. Pláž z jižní strany si rozdělili soukromníci, kteři za nehorázný polatek pronajímají lehátka a slunečníky - lehátko 5 euro, slunečník 6 euro, komplet lux - 2 lehátka a slunečník za 13 euro. Pro srovnání na Veliké pláži v Ulcinji (nesrovnatelně krásnější, větší a atraktivnější) takový kmplet stojí 4 euro!!!!! KOMPLET!!!!! Sveti Stefan je ZNAČNĚ přereklamovaný. Nejlépe vypadá na fotce pořízené z vyhlídky u cesty!!! Jinak - jsou tam 2 obchůdky, 2 stánky se suveníry, asi 5 restauraci a to je vše. Aha - 1 stánek se zeleninou. Večer padla klec, není kde si vyjít. není zde žádne molo, marina, korzo, prostě - NIC! Jsou zde ovšem stovky Rusů, asi 80% turistů. Pro Rusy se staví luxusní aparthotely, nové restaurace apod. Pokud chcete si koupit nějaký zájezd - pouze s ruským průvodcem. Proto tvrdím, že již nikdy do Svetiho Stefana. Je to prostě díra kde chcípl pes! Robert
Aha - varuji všechny před zakoupením pobytu (kdekoliv) prostřednictvím agentury LIMBA. Je velice nespolehlivá, vede klamavou reklamu. Inzeruje výtečné podmínky, a realita je úplě jiná. Zvláště nedoporučuji apartmán PERPER ve Sv. Stefanu.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Stoper
21.06.2008 11:03 88.212.22.***
Svätý Pišta  

Na ostrov Sv. Stefan sa v roku 1986 nedostal tak hocikto. Bývali tam skutočne v tých domčekoch svetové celebrity - boháči od Staloneho cez Lolobrigidu, Belmonda a aj rôzni vysokí politici.
My sme sa na to ako turisti mohli pozerať len z pevniny. Nikoho tam nepustili. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Evva
10.05.2008 09:51 217.197.149.***
Sv.Štefan  

No jo,ale přesto jsme se tam byli podívat,ikdyž dovnitř se nesmí.Škoda :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
hojsadlo 29.03.2008 13:35
RE: RE: Není to tak hrozné!  

bohdan:NALEVO JE VEŘEJNÁ
chybička se vloudila ;-)

Petusak 18.03.2008 17:45
Sv. Štefan  

V létě 2007 jsem u Sv. Štefana byla, dovnitř už se nesmělo. Jinak mě se Černá hora moc líbí, prožila jsem tam jednu ze svých nejhezčích dovolených.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
janek028 16.03.2008 09:35
Není to tak hrozné!  

Lidi, vy máte ale záběr. Já jsem taky závislý na netu, ale tolik toho napsat nestihnu. Vloni jsem byl v CH ctyřikrát a jednou jsem bydlel i v hotelu Sv.Stefan (platila vláda CH). Ostrov koupila soukromá společnost a celý ostrůvek je přebudováván na hotel RamadaInn.

Teda jestli to mezitím nekoupí rusové.

hojsadlo 06.03.2008 17:59
RE: Není to tak hrozné!  

bOHDAN: KDYŽ SE POSTAVÍŠ NA TEN NÁSEP KTERÝ SPOJUJE SV.ŠT. S PEVNINOU ČELeM K OSTROVU TAK PO PRAVÉ STRANĚ JE UZAVŘENÁ PLÁŽ PRO HOTELOVÉ HOSTY A NA PRAVO VEŘEJNÁ.
Když jsme tam byli, tak se vstup neplatil ale platil se slunečník a lehátko i vlastní ale už si nepamatuju kolik 8-)

Bohdan
01.03.2008 21:14 78.157.168.***
Není to tak hrozné!  

Jedu do Sv.Stefana - ovšem ne na ostrov, ale do apartmánu ve vesničce na pobřeží. Jak je to tam s pláží (jižně od ostrova)- je placená nebo zdarma?
Jinak - znám prakticky celou ČH, a jih - Bar, Ulcinj atd. určitě výborně - není to tak špatné, špíny je stále méně, služby ok, příroda krásnější než v Chorvatsku, ceny podstatně výhodnější!

• Anonym (2)
hojsadlo 20.02.2008 23:29
RE: RE: ČH  

tak čau v egyptě 8-)

Zpět na všechny diskuze