A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Super fotky :-D

02.03.2016 21:19:56 | Jessie
Jessie
Jako vždy, krásný záběry :-) Toho hravého dugonga Ti fakt závidím :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JasteR 20.04.2016 21:12
01pepino 07.03.2016 17:08

Fotky dugonga a ostence/Titan/ paráda. (((clap)))

• Anonym (18)
guty 06.03.2016 10:55
Re:  

S tím souhlasím a pokusím se na to myslet. Můj problém je ten, že je mi líto téměř každé fotky, kterou mažu....

• Anonym (8)
Pazar 06.03.2016 10:10

Samozřejmě mne fotogalerie nadchla svými tématy, detaily, barvami, pestrostí. Není ale projevem mé závisti pár dobře mířených výhrad. Sice chápu, že digitální éra fotoaparátů minimálně omezuje fotografa v počtu pořízených záběrů, ale někdy by věci prospělo si dát více záležet na přísnějším výběru záběrů do galerie, aby kvalita převýšila kvantitu.
Z mého pohledu a nepovažuji ho za jedině správný, bych měl ještě příznivější dojem z galerie, kdyby byla menší, občas se v ní nevyskytovaly zbytečné minimem se lišící duplicity. Osobně, kromě opravdových detailů, dávám přednost záběrům, kde je objekt celý, čili nechybí kousek ocásku, některé ryby v hejnu se do záběru nevešly celé a pod.. Také některé záběry s protisvětlem a těch není málo, by si zasloužily přísnější pravidla pro jejich uveřejnění. Co jsem ale vnímal jako pěst na oko, to byl obrázek číslo 119. Proč se zde ocitl nezaostřený záběr, který zas tak moc toho nenabízí. Barevnost a pestrost korálů je zachycena na mnoha jiných fotkách.
Dovedu si představit nadšení ze setkání s hravým dugongem, sám ho stále ještě nemám ve svém archivu. Asi bych taky fotil jak o závod, ale do veřejné galerie bych vybral jen ty záběry, které jsou fotograficky co možná nejlepší a nespadají do kategorie "Manka na pláži zleva, zprava, ráno, večer,....", které se zde u některých fotogalerií bohužel také objevují.

Na závěr tedy znovu za galerii (((clap))) (((clap))) (((clap))) , ale mohlo to být ještě lepší, až dokonalé! ;-)

• Anonym (1)
  • JasteR
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2016 15:18 89.29.22.***
drakkous 03  

Supéééééér dugong úžasný ...titan je pořád u boje? Netopýrníky jsem taky poznala..vybavují se mi místa kde všichny tyto potvůrky sídlí....kdyby ten hotel nebyl tak drahý a nebo kdyby alespon služby zlepšili ,tak by jsem se i vrátila...ach jo

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2016 09:26 178.17.5.***

Dugong vysel pekne ;-)

• Anonym (31)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2016 08:54 178.209.152.***

ještě jednou ..nádherný

• Anonym (56)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2016 08:52 178.209.152.***

krásný...

• Anonym (47)
Alenap 03.03.2016 17:26

Tady je jasné, že tohle vás fakt baví.
Nádherné fotky (((clap))) , už se těším na další...

• Anonym (86)
Zpět na všechny diskuze