A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Student Agency - nesolidní jednání

02.07.2016 01:51:01 | VeronikaF.
VeronikaF.
Dnes jsem domluvila konkrétní zájezd se sl. z SA, poslala mi smlouvu a domluvily jsme se , že než pošlu peníze přes kreditku, tak jí zavolám, zda je stále zájezd k dispozici. Volala jsem, ona ověřila - hotel volný , ihned , ještě s ní na telefonu pošlu požadovanou částku a rozloučíme se. Za pár minut telefon, kde mi slečna sděluje, že hotel je stále volný, ale stojí o 3 000 Kč více !!!! Že pokud další peníze nepošlu, tak tento zájezd mít nebudu. A k vrácení peněz se nemají, nutí mi jiný hotel, jiný termín, jinou kvalitu, za stejné peníze kratší zájezd - to, co nechci.
Jejich nějaká manažerka mi slíbila , že mi budou přes víkend hlídat cenu toho mého již zaplaceného zájezdu, který vlastně zaplacený a zarezervovaný není, protože si najednou vzpomněli, že chtějí ještě 3tis. Nikdo mě neupozornil, že cena se může změnit, když ve smlouvě mám cenu uvedenou !!!! Chyba pracovnice, což uznala i jejich manažerka, ale že by svou chybu uhradili ze svého, k tomu se nemají.

Několik desítek tisíc je ve Student Agency, zájezd mi nezajistili, protože jen tak z minuty na minutu změnili cenu a já jsem bez peněz a bez dovolené.

Pokračování s touto nespolehlivou firmou pošlu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 22:41 46.33.112.***
Re:  

Já to zas chápu - využiju výhody kreditky (rodinné cestovní pojištění, vstupy do letištních salonků) a peníze bance vrátím včas , úroky neplatím. Krom výhod v tom nevidím žádný problém.

Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 16:01 93.91.154.***
Re:  

platit kreditkou - nechapu lidi co si na takovehle věci pujcuji peníze od banky

Jana VW. 03.07.2016 08:56
Re:  

Chyba se stát samozřejmě může ale podle mých zkušeností patří SA k jedné nejsolidnějších firem u nás.

Neregistrovaný uživatel
02.07.2016 13:22 37.188.135.***

no pokud to mate ve smlouve a zaplacene,tak odjedete,je jen na vas,zda budete chtit jinam nebo ne,ze sveho to doplati pracovnice ck,pohrozte coi,nem se to same stalo v ck alexandria,nedoplaceli jsme nic,prostudujte si obchodni podminky vzadu na smlouve,mam pocit,ze to na vas jen zkouseji

VeronikaF. 02.07.2016 02:51
Student Agency - nesolidní jednání  

Dnes jsem domluvila konkrétní zájezd se sl. z SA, poslala mi smlouvu a domluvily jsme se , že než pošlu peníze přes kreditku, tak jí zavolám, zda je stále zájezd k dispozici. Volala jsem, ona ověřila - hotel volný , ihned , ještě s ní na telefonu pošlu požadovanou částku a rozloučíme se. Za pár minut telefon, kde mi slečna sděluje, že hotel je stále volný, ale stojí o 3 000 Kč více !!!! Že pokud další peníze nepošlu, tak tento zájezd mít nebudu. A k vrácení peněz se nemají, nutí mi jiný hotel, jiný termín, jinou kvalitu, za stejné peníze kratší zájezd - to, co nechci.
Jejich nějaká manažerka mi slíbila , že mi budou přes víkend hlídat cenu toho mého již zaplaceného zájezdu, který vlastně zaplacený a zarezervovaný není, protože si najednou vzpomněli, že chtějí ještě 3tis. Nikdo mě neupozornil, že cena se může změnit, když ve smlouvě mám cenu uvedenou !!!! Chyba pracovnice, což uznala i jejich manažerka, ale že by svou chybu uhradili ze svého, k tomu se nemají.

Několik desítek tisíc je ve Student Agency, zájezd mi nezajistili, protože jen tak z minuty na minutu změnili cenu a já jsem bez peněz a bez dovolené.

Pokračování s touto nespolehlivou firmou pošlu.

Zpět na všechny diskuze