A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Student agency

08.06.2010 10:38:39 | ii
V poslední době se hodně mluví o leteckých zájezdech se Student agency. Máte někdo již zkušenost,jaká je spokojenost s delegáty a ubytováním?
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.07.2016 02:44 46.33.112.***
SA - poprvé a naposledy  

Dnes jsem domluvila konkrétní zájezd se sl. z SA, poslala mi smlouvu a domluvily jsme se , že než pošlu peníze přes kreditku, tak jí zavolám, zda je stále zájezd k dispozici. Volala jsem, ona ověřila - hotel volný , ihned , ještě s ní na telefonu pošlu požadovanou částku a rozloučíme se. Za pár minut telefon, kde mi slečna sděluje, že hotel je stále volný, ale stojí o 3 000 Kč více !!!! Že pokud další peníze nepošlu, tak tento zájezd mít nebudu. A k vrácení peněz se nemají, nutí mi jiný hotel, jiný termín, jinou kvalitu, za stejné peníze kratší zájezd - to, co nechci.
Jejich nějaká manažerka mi slíbila , že mi budou přes víkend hlídat cenu toho mého již zaplaceného zájezdu, který vlastně zaplacený a zarezervovaný není, protože si najednou vzpomněli, že chtějí ještě 3tis. Nikdo mě neupozornil, že cena se může změnit, když ve smlouvě mám cenu uvedenou !!!! Chyba pracovnice, což uznala i jejich manažerka, ale že by svou chybu uhradili ze svého, k tomu se nemají.

Několik desítek tisíc je ve Student Agency, zájezd mi nezajistili, protože jen tak z minuty na minutu změnili cenu a já jsem bez peněz a bez dovolené.

Pokračování s touto nespolehlivou firmou pošlu.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2016 14:04 86.174.93.***
Thajsko se Student Agency  

Mam hodne spatne zkusenosti se SA. Letela jsem od nich na dovolenou do Thajska. Tri dny pred odletem nam poslali letenky pro tri lidi. Jaksi zapomeli dodat vsechny letenky. Bylo nam teda receno, ze v Bankoku na nas nekdo pocka a preda nam zbyle letenky. Nestalo se tak... Jake to prekvapeni. Kdyz jsme se nakonec dostali na ostrov, tak hotel byl v rekonstrukci. Po celou dobu nebyl pristup do bazenu a do restaurace se chodilo do jineho hotelu. Nejdulezitejsi je na tom cena zajezdu. Na osobu do 5*, 43 000. Na zaver. Stiznost nam nebyla uznana. A to je pribeh SA. Uz nikdy vic

Big smile 10.09.2010 11:26
RE: Student agency  

Pouze mě překvapilo,že neuvádějí konečnou cenu zájezdu, to bych od SA zrovna nečekala :-?

Junnýk
26.08.2010 20:40 77.104.247.***
Student agency  

Nemám zkušenost,ale taky mě to zajímá,velmi zajímavé ceny a možnost využití odvozu na letiště a zpátky busem v ceně(z Mnichova)

Jiří Kuchta 13.06.2010 21:44

Protože prodávají hlavně německé cestovky, tak zkušenosti s německýma cestovkama jsou jen ty nejlepší. Ji ž nikdy jinak...

www.vchorvatsku.eu 08.06.2010 12:51

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE ZÁJEZDŮ CK
- to snad jako odpověď stačí !!!!!

ii
08.06.2010 10:38 89.31.42.***
Student agency  

V poslední době se hodně mluví o leteckých zájezdech se Student agency. Máte někdo již zkušenost,jaká je spokojenost s delegáty a ubytováním?
Děkuji

Zpět na všechny diskuze