A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Stranky Vaclava Fischere

01.10.2007 13:59:30 | Holas
Dobry den pane Fischere,

pokud jeste ctete tyto stranky chci se zeptat, kdy otevrete vese stranky vaclavfischer. com o kterych jste na orbion.cz napsal ze budou otevreny 1.10. Nejsou a tak bych rad vedel kdy budou,

Dekuji za odpoved,

Jiri Holik
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nada 27.12.2007 07:01
RE: RE: Nezodpovězené dotazy  

"Milý Holasi", vítej po delší odmlce zpátky. Mohu-li Tě poprosit, koukni do svého emailu, který jsi uvedl při registraci na cestujeme.name. Již několik týdnů, asi tak čtyři, tam na Tebe čeká můj email :-D Možná jsi četl a jen se styděl, bál, nechtěl odpovědět. Přestože již reakci na tento můj email neočekávám, velmi ráda bych si ji přečetla a potkala se. Díky.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Holas
20.12.2007 15:56 165.72.200.***
RE: Nezodpovězené dotazy  

Musim bohuzel pridat podobnou zkusenost jako Pavlin, take me neni odpovezeno na me dva dotazy. Napsal jsem panu Fischerovi na jeho mail, ktery jsem ziskal, kdyz jsem mel dotaz primo do Tomi touru a pan Fischer mi kdysi odepsal sam z vlastniho mailu. Tentokrat jsem mu tam napsal, ze jsem mu poslal doatzy, sluzne ,podepsane a odpovedi jsem se take nedockal. Pan Fischer mi odpovedel, ze na web jde jen kdyz ma na to cas, a ze se dival do mailu a zadny muj dotaz tam neni. Tak jsem ho poslal znovu, ale odpove djsem opet nedostal. Nevim, bud na ne nechce odpovedet, a nebo mu ten system prijimani dotazu blbne a nezobrazuje vsechny dotazy. Kazdopadne me to mrzi, stejne jako vas. Jsme na tom podobne.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Pavlin 20.12.2007 15:00
Nezodpovězené dotazy  

Allo, po měsíci mi nezbývá, než si nasypat popel na hlavu a souhlasit ;-) Zřejmě to tam nebude tak černobílé, jak jsem si myslel :-( Od určitého data (21.11.) mě už nebyl zodpovězen žádný dotaz (konkrétně dva). Podepsal jsem se jménem a příjmením, slušně jsem tázaného oslovil (jako koneckonců vždy) a vznesl jsem dotaz věcný a slušný. Nedostal jsem ani zamítavou odpověď :-( Prostě nic. No, s dalšími dotazy už to zkoušet nebudu ;-) nejsem z těch, kteří hází hrách na zeď ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
admin 21.11.2007 14:48
RE: RE: RE: RE: Pro Admina  

Pavle toto je pro nás šíleně složité, na jednu stranu chceme zasahovat do diskuse co nejméně, na straně druhé chceme aby diskuse byly o tom o čem mají být. Píšeme nyní jakýsi kodex diskuse ve kterých bude vše přesně dané. Až budou hotový dáme ho do nějakého off topic tématu k posouzení co si o něm myslíte.

Admin

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
-Pavel- 21.11.2007 13:35
RE: RE: RE: Pro Admina  

Admine, tak když si to myslíte, tak ty dva příspěvky z té diskuse vymažte a nestopujte kvůli tomu celou diskusi. Nemůžete po mě chtít, když někdo, kdo jen pozoruje a rozhodne se najednou vstoupit, napíše "osobní zprávu" do diskuse, abych mu odpovídal přes osobní zprávu. Za své názory se nestydím a diskuse je o prezentaci názorů. To bych pak mohl vstupovat do všech diskusí, které se mi nelíbí, psát do nich osobní zprávy a vy podle svých zásad pak ty diskuse budete stopovat. Ale souhlasím s jednou cestovatelkou z Orbionu, která mi napsala, že je to boj s větrnými mlýny.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
admin 21.11.2007 12:56
RE: RE: Pro Admina  

Osobně si také myslím, že příspěvky kdo komu za co stojí osobní jsou a proto patří na soukromé zprávy a né do diskuse o CK Fischer.

Admin

• Anonym (2)
admin 21.11.2007 12:31
RE: Pro Admina  

Pavle,

stojím si za tím, že diskuse byla v poslední době naprosto o nečem jiném než byla založena. Ještě nedávno se alespoň okrajově týkala CK Fischer. Pokud jdu do diskuse s názvem "CK Fischer" tak si nechci číst o IP adresách apod. Proto si myslím, že toto patří do jiného tématu.

Pro příště prosím založ nějaké off topic téma (Pro admina) abychom neomílali tyto věci v normální diskusi. Díky

Admin

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
-Pavel- 21.11.2007 12:21
RE: RE: RE: RE: Pro Admina  

Allo: nesouhlasím, když už se diskuse někam odvine, tak ji není možné utnout a začít řešit prostě někde jinde. To by se zpřetrhaly veškeré souvislosti.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
-Pavel- 21.11.2007 12:18
RE: RE: Pro Admina  

Admine,
ta diskuse odběhla od tématu hned v prvopočátku. Tak jste ji měl stopnout hned a ne až v okamžiku, kdy začala gradovat. CK Fischer je historicky VF a to kvůli čemu jste ji stopnul, tak to všechno byly ve většině případů příspěvky reagující na přinejmenší podivné příspěvky na téma "CK Fischer". Admin2 mi napsal, že záleži hlavně na diskutujících, jak se k tomu postaví. A když se k tomu diskutující postaví tak jak se postavili, tak to stopnete? Nenadávali si, nepsali vulgarismy, jen diskutovali. Nevidím jediný důvod zakládat příspěvek s názvem TOMI TOURS a diskutovat tam o podivných příspěvcích z nějaké *.*.*.*, které se objevily v diskusi s názvem CK Fischer na téma CK Fischer.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
aaas 21.11.2007 12:15
RE: RE: RE: Pro Admina  

admine podívám se ;-) ale je fakt že témaCk fischer a pan Fischer jsou protipoly to musím souhlasit téma p. fischer je možné řešit jinde

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze