A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Stornuje zájezd a nevrátí peníze

27.09.2012 21:05:22 | hoffnung
hoffnung
Vrátila někomu v letošním roce CK Bolero Tours peníze při neuskutečnění zájezdu z jejich strany ? Jak dlouho dluží tato CK peníze vám ? .... netuším, jestli mám vůbec šanci na vrácení , mám doklad o zaplacení a čekání se protahuje na řadu měsíců - pán se vymlouvá, že peníze posílá postupně - je tady tedy někdo , kdo už vrácené peníze ze storna v roce 2012 dostal ?..... děkuji za odpověď ......
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.12.2013 18:28 88.100.146.***
Re: Stornuje zájezd a nevrátí peníze  

dnes jsem se díval na internetu na ...cestovky cz....,kde na stránce... krachy cestovek....píšou,že CK Bolero tours dluží klientům 211 000 Kč./zřejmě rozdíl mezi faktickým zaplacením a nedostatečním odškodnění pojišťovnou/ a dále píšou,že má dluhy 25 milionů Kč oproti majetku asi 15 milionů a pojištěna byla na 7 milionů korun.Já mám ztrátu cca 2 tisíce a když si vzpomenu na ty dlouhé telefonáty s p.Lebedou,kdy mě tvrdil,že nikdy nikomu nezůstal nic dlužen,ani 1 korunu.Mám to od něj dokonce písemně i tady na diskuzi to 1 12 2013 píše,že se za 22 roků naší činnosti se nestalo,že bychom někomu peníze nevrátili....Rovněž by mě zajímalo,kdo je johny 01,který v diskuzích 6.12. a 7.12.2012 píše jak je p.Lebeda křišťálově čistý podnikatel a jak to cestovka s námi myslí upřímně .Myslím ,že je čas,aby johny 01 napsal svou pravou identitu/adresu/ a s námi se vyrovnal za Lebedu.Rád si k němu pro odškodnění přijedu a on si to s tím poctivcem Lebedou pak vyrovná jako rovný s rovným.Jinakl jsem si tento týden byl koupit zájezd na příští rok a pochopitelně se ptal po pojištění.Prodejce okažitě naskočil a poznal,že mé zkušenosti jsou s CK Bolero.I on prý přišel o stovky tisíc korun tím,že po dohodě s Lebedou u neuskutečněných zájezdů peníze zákazníkům okamžitě vrátil s tím,že to pak sečte a Lebeda mu to vrátí.Tak dlouho to Lebeda sliboval,až pochopil,že ho Lebeda podvedl a nic nedostane.Jinak prý Lebeda vesele podniká v dopravě.Jak jsem koupil,tak prodávám dál,aby jsme všichni pochopili,s kým jsme měli tu čest se setkat a nechat se opít rohlíkem.Vím,že jsem měl jít okažitě do stodoly,vzít a nabrousit vidle a místo uplakaných telefonátů si to jít s lumpem Lebedou vyříkat hned a osobně z očí do očí.PS-vidle stejně nabrousím,co kdyby někdo z poškozených svolal mítink...

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Info
03.12.2013 23:39 178.255.170.***
Re: Info  

Jestli to dobře chápu tak podání přihlášky do insolvenčního řízení u Krajského soudu v Č. Budějovicích.jsme promeškali. Nyní nám asi zbudou oči pro pláč, když majitelé CK značně převýšili své pojištění. Co nám to je platné, že byli pojištěni? Nemůže za to i pojišťovna, která věděla o jejich situaci již dříve? Jak se na to díváte Vy? :-$

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Info
02.12.2013 18:38 193.165.72.***
Info  

Dobrý den.
Bolero řeší Policie ČR v Č. Budějovicích pod ČJ KRPC-33219/TČ-2013-020080.
Doporučuji všem poškozeným podat oznámení v místě bydliště na nejbližší Policii a té sdělit, aby poslala Vaše oznámení ke sloučení do Č. Budějovic.
Poškozených jsou stovky a uvedeným postupem trochu urychlíte řízení. Zároveň doporučuju podat přihlášku do insolvenčního řízení u Krajského soudu v Č. Budějovicích.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
28.11.2013 18:35 90.181.14.***
Re: Jaka je skutecna pravda o CK Bolero tours?  

JJ pravda nam se taky dusovali ze pojistka bude stacit nakonec ztrata 6400Kč

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Vašek
20.11.2013 22:47 178.255.170.***

Já a 2 další osoby (které mě kontaktovali) podávám zítra na policii trestní oznámení na pí.Lebedovou pro trestní čin zpronevěry svěřených peněz.
Prosím udělejte to každý kdo byl takto poškozen na své obvodní policii č.r.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
16.11.2013 07:39 178.23.219.***

Dobrý den ,kontaktujte na tel, číslo níže(Vašek) a podáme hromadnou žalobu ,jenom čekáme až nás bude víc,přeji hezký den...

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
15.11.2013 17:54 88.100.146.***

Prosím Vás než napíšete další blábol do diskuse ,tak si ověřte fakta.Také jsem byl tak naivní,že jsem věřil na odškodnění od pojišťovny.Výsledek je ten,že mi EUROP ASSISTANCE ,která odškodňuje po pí.Lebedové neuskutečněné zájezdy mi odepsala,--"že CK Bolero bylo nedostatečně vysoko pojištěno a jeho dluhy jsou 1,19695 krát vyšší než limit pojistného plnění 7 005 000Kč,který si CK v pojistné smlouvě sjednala.-"Tudíž nepište lži,protože odškodněním jsme přišli o cca 20 procent soukromých peněz.Konkrétně já zaplatil 11 358 Kč a budu odškodněn částkou 9 489 Kč.Čistá ztráta 1 869 Kč.Tipické podnikání po Č E S K U !!!!!!!!!!!! Pojďme se domluvit co dál,jak to udělat,aby jsme své peníze dostali zpět v plné výši ,NĚKDE TY PENIZE PŔECE MUSÍ BÝT

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Vašek
09.11.2013 15:55 81.90.168.***
Re: Stornuje zájezd a nevrátí peníze  

Kdo nedostal od Generalli pojišťovny celou částku za neuskutečněné zájezdy ck Bolero volejte 602416811 a podáme společné trestní oznámení policii čr.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Vašek
08.11.2013 17:58 81.90.168.***
Bolerk  

Proc byl smazan muj prispevek?

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
admin2 08.11.2013 11:35
admin  

Dobrý den, jako na jiných diskuzích o CK vás požádám, abyste neuváděli jména pracovníků CK. Díky moc za spolupráci! Zuzka

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze