A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

storno

16.06.2009 18:49:08 | bukinka
bukinka
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s pojišťovnou Generali při proplácení storna zájezdu? Hlavně jestli do nákladu na letenku zahrnuje i letištní poplatky a palivový příplatek. Předem děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katjusa 29.06.2009 16:54
RE: storno  

zdravím, myslím si , že zahrnuje, ale nejsem si jistá. U cestovky, která nabízí připojištění generalli se storno počítá i z tax a příplatků

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Iriska 18.06.2009 19:08
RE: RE: Storno  

Abych Vám řekla pravdu, tak mě to bohužel ani nepřekvapuje.... :-?
Pět let jsem pracovala ve financích a moc dobře vím, že v tomto je pěkný binec :-x
A na infolince by Vám neporadili? Nevím přesné tel. číslo, ale na stránkách to mít musejí...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
bukinka 18.06.2009 14:29
RE: Storno  

Tam jsem se dívala, ale mají uvedeno, že za náklady uznávají náklady na letenku, ale jestli právě ty povinné příplatky se do toho taky vztahují, tak to tam není zmíněno a ani na pojišťovně to nebyli mi schopni říct.
8-O

• Anonym (2)
Iriska 16.06.2009 19:23
Storno  

Mrknite na pojistné podmínky na www.generali.cz

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
bukinka 16.06.2009 18:49
storno  

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s pojišťovnou Generali při proplácení storna zájezdu? Hlavně jestli do nákladu na letenku zahrnuje i letištní poplatky a palivový příplatek. Předem děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze