A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Stížnosti na cestovky

24.06.2008 22:40:49 | Iriska
Iriska
Dobrý a pohodový den vám všem cestovatelům.
Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s cestovními kancelářemi. Stalo se někdy, že jste po návratu z dovolené psali do CK stížnost, protože jste byli nespokojení? Ptám se jen abych věděla čeho se event. vyvarovat...
Známí se vrátili minulý rok z Tuniska (Blue Style) a nebudu vám ani popisovat jaké dostali ubytování-plíseň, švábi, jiný hotel než na obrázku v katalogu....
Proto každý za sebe napsal stížnost na Blue Style a kompenzaci dostala jen jedna osoba a to odškodnění jen 3 tisíce (dovča na osobu vyšla cca 25 tis.) a ostatní nic.
Všichni jsou na ck BS naštvaní a nikdy s ní nechtějí už nic mít... Máte někdo podobnou zkušenost? A jak jste ji řešili?
Díky moc za vaše příspěvky
Irena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.06.2017 12:05 89.103.105.***
Re: CK PANTOUR  

tak to už samo o sobě je divné, že oni jediní to nabízejí :-) >:)

Neregistrovaný uživatel
30.05.2017 10:50 213.81.220.***
Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 18:13 194.213.47.***

a co to prosím je, že to nikdo normální nenabízí?

simluc 19.02.2017 20:05

Protože chceme konkretni hotel, ostatní ck v tomto hotelu nenabízejí pokoj pro 3+1 osoby. To, co hedame, nabizeji pouze oni.

Neregistrovaný uživatel
19.02.2017 15:48 194.213.47.***

Simluc. lidé jsou nepoučitelní, i když si přečtou nedobré hodnocení, vidí dobrou cenu a koupí.Ja to na vás, ale pak si nestěžujte, až nastanou problémy :-)
Máme cca 5-6 velkých Ck, proč proboha hledáte u těchto nic neříkajících?

simluc 19.02.2017 12:42
CK PANTOUR  

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s ck Pantour? Vybrali jsme zájezd přes etravel a zjistili, že je to tahle cestovka. Našli jsme jen hrozné, přímo odstrašující recenze.

Neregistrovaný uživatel
30.01.2017 10:18 194.213.41.***
Re: booking  

Samozřejmě, že booking.com zájezdy neprodává, jen zařizuje konkrétní hotelové ubytování, taky používám k naprosté spokojenosti:-)

Sally 30.01.2017 07:06

Jitka tady píše asi jakési nesmysly.
Přes booking jsem rezervoval mockrát a vždycky bez problémů. Jednou byl problém, ale z mé strany a booking to k naprosté spokojenosti vyřešil. Že by prodával zájezdy jsem nikdy neslyšel a ani jsem si toho na jejich stránkách nevšiml. Mj. platby nejsou prováděny bookingu, ale přímo konkrétnímu zařízení-společnosti, popř. až na místě.
Takže tvrdím že Jitka je mimo mísu :(

Neregistrovaný uživatel
29.01.2017 19:12 178.143.179.***

Booking je rezervačný portál na ubytovanie - aký "zájazd" máte na mysli?
Nepíšete o akú rezerváciu sa jednalo ani či sa jednalo o rezerváciu s úhradou alebo bez úhrady a aký bol dôvod jej zrušenia. Ak Vás na zrušenie neupozornili, ako ste sa o ňom dozvedeli? Kontaktovali ste daný hotel? Využila som rezervačný web Booking viackrát, zatiaľ vždy bez problémov.
Obvykle si však mailom v hoteli overujem, či rezerváciu, ktorú som realizovala cez booking v hoteli evidujú a či je teda všetko v poriadku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.01.2017 18:44 217.30.64.***
booking  

Dobrý den, pozor na společnost Booking, Rezervovala jsem si u nich zájezd. Přestože mi rezervaci potvrdily, tak za měsíc potom samy zrušily rezervaci, i aniž by mě na to upozornily. Nesolidní jednání z jejich strany. Při telefonickém rozhovoru mě jejich telefonistka upozornila, že je to u nich normální a třískla mě s telefonem, Už nikdy více s touto společností. Pozor na jejich praktiky. když uděláte chybu Vy, tak za ní zaplatíte. V případě, že že oni chtějí rezervaci zrušit, tak Vám jí zruší a vůbec se s Vámi nebaví.
Jitka

• Sally
  • kabely
Zpět na všechny diskuze