A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Stehovani do zahranici

10.01.2013 02:21:01 | Katy_86
Katy_86
Zdravim :) Kdo se jiz stehoval do zahranici - chtela bych se zeptat na vase zkusenosti. Bydlim s rodinou v CR - manzel je cizinec a prisel o praci, zvazujeme tedy stehovani do jeho zeme. Mame ale plno věci - nabytek, spotrebice.... a pokud odjedem, nebude je kam dat :) takze resime co se vsemi temi vecmi udelat ...prestehovat ? ....nebo prodat? Mate někdo podobnou zkušenost? Jak jste to resili?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
januulina 27.07.2015 19:54
Re: Stehovani do zahranici  

No ono s dětmi je to vždy složitější než, když se stěhují jen dva dospělí.

Andryy 27.07.2015 17:22

No já z toho budu mít nervy určitě. Přece jenom stěhovat se s miminkem do nového prostředí. Hledat kde co je, co jako maminka budu potřebovat.

januulina 23.07.2015 18:42

Myslím, že to bylo nej-stěhování. Byla spokojená, docela z toho měla nervy, ale nakonec to vše klaplo.

Keroles
23.07.2015 16:00 197.36.201.***

Ahoj,
muzu ti pomoci s prestehovanim do Egypta, Hurghada, vcetne zacleneni tvych deti do skoly atveho manzela a tebe do prace. Take samozrejme s nalezenim vhodneho bydleni, potrebneho viza a pod. V pripade zajmu nebo blizsich dotazu mne kontaktuj na emailu: egypt-advokat@seznam.cz . Preji prijeny den.

Andryy 22.07.2015 13:34

A která firma ji stěhovala do zahraničí? Já je budu potřebovat možná pro sebe, jestli dostane přítel práci na Slovensku a budu se s ním muset stěhovat i s mimčem.

danuska 21.07.2015 23:22

No to je velice zajímavé téma které by mě taky zajímalo jak se to dělá.
Já se nikam stěhovat nebudu ale stejně mi to zajímá jak se to dělá

januulina 20.07.2015 18:55

Já teda osobní zkušenost nemám, ale sestra se stěhovala do ciziny za přítelem, kde si zařizovali byt. Věci, kterých se nemohla vzdát, tak nechala přemístit do nového bydliště stěhovací firmou, kterou objednala. Co bylo staré a věděla, že se ji nebude hodit nebo to chce jiné, tak nechala doma.

Katy_86 10.01.2013 02:21
Stehovani do zahranici  

Zdravim :) Kdo se jiz stehoval do zahranici - chtela bych se zeptat na vase zkusenosti. Bydlim s rodinou v CR - manzel je cizinec a prisel o praci, zvazujeme tedy stehovani do jeho zeme. Mame ale plno věci - nabytek, spotrebice.... a pokud odjedem, nebude je kam dat :) takze resime co se vsemi temi vecmi udelat ...prestehovat ? ....nebo prodat? Mate někdo podobnou zkušenost? Jak jste to resili?

Zpět na všechny diskuze