A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Stažení z dovolené z Egypta

24.08.2013 11:10:01 | Recbek14
Recbek14
Zdravím všechny, jenž byli stejně jako já s přítelkyní staženi předčasně z dovolené z Egypta měli jsme pobyt na 11 dní a Exim nás stáhnul po třech dnech, protože se mu již pro nás (80 lidí) nechtělo posílat letadlo, pojdme se spojit a nenechat se cestovkou okrást, já chci buď kompletní nový zájezd nebo zpět 77% z ceny zájezdu včetně letenky + 10% za zrušení zájezdu ze strany cestovky 20 dní předem (viz. občasnký zákoník, zde jde o zrušení předem, my jsme sice v trochu jiné situaci, ale z mého pohledu ještě horší) a 5% za ztrátu radosti (viz. kodex ITQ, byla tím samozřejmě zkažená celá dovolená a sehnat na rychlo náhradu, skoro nemožné...). Rozdodně se nehodlám nechát okrádat a radím tak i všem, kteří jsou ve stejné situaci, pokud spojíme síli, určitě dokážeme více. Těším se na reakce.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.08.2013 21:57 94.112.26.***
Re: Stažení z dovolené z Egypta  

Taky si myslím, že vás tam měli nechat, nejlépe napořád

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Recbek14 26.08.2013 20:56

Když nevíte, o čem píšete, tak nepište, cestovka stahovala jenom lidi, pro které se ji již nevyplatilo posílat letadlo, vůbec to není o bezpečí zákazníka, jak se tváří...např. po lidech, kteří byli v Marsa Alam, původně chtěli, aby se autobusem dopravili do Hurghady, což je 300 km, tomu říkám strach o lidi...a jednání delegáta,
? Ve dvanáct v pátek večer zavolal, že v sobotu máme být v poledne na recepci, byli jsme domluveni, že v osm ráno zavolá a dohodneme detaily, jenomže nevolal, pokoušel jsem se ho sehnat, ale telefony nebral,na sms nereagoval, když jsem zavolal na pobočku do Čech, tak tam mi po řekli, že na centrále nikdo nic o žádném stahování neví, na recepci našeho hotelu také neměli žádné info, že bychom měli končit pobyt, nakonec jsem sehnal číslo na jiného delegáta, který nám vše potvrdil...když už chce cestovka ušetřit prachy, tak ok, ale určitě ne na můj úkor...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.08.2013 18:15 94.112.26.***

Hm, ztráta radosti ,,, chtěla bych vidět tu vaši radost, kdyby se tam cokoliv semlelo a cestovka vás nechala tam, ať si pěkně užijete dovolené až do konce. Někteří lidé si neváží života , jen peněz .

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Recbek14 24.08.2013 12:10
Stažení z dovolené z Egypta  

Zdravím všechny, jenž byli stejně jako já s přítelkyní staženi předčasně z dovolené z Egypta měli jsme pobyt na 11 dní a Exim nás stáhnul po třech dnech, protože se mu již pro nás (80 lidí) nechtělo posílat letadlo, pojdme se spojit a nenechat se cestovkou okrást, já chci buď kompletní nový zájezd nebo zpět 77% z ceny zájezdu včetně letenky + 10% za zrušení zájezdu ze strany cestovky 20 dní předem (viz. občasnký zákoník, zde jde o zrušení předem, my jsme sice v trochu jiné situaci, ale z mého pohledu ještě horší) a 5% za ztrátu radosti (viz. kodex ITQ, byla tím samozřejmě zkažená celá dovolená a sehnat na rychlo náhradu, skoro nemožné...). Rozdodně se nehodlám nechát okrádat a radím tak i všem, kteří jsou ve stejné situaci, pokud spojíme síli, určitě dokážeme více. Těším se na reakce.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze