A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

spolucestující únor Thajsko či Vietnam

15.10.2014 09:38:19 | catchme
catchme
Ahoj, je mi 30, studovala jsem psychosociální studia, nyní pracuji jako personalistka. Ráda cestuji a tak bych chtěla oslovit někoho, kdo by měl zájem letět někdy ke konci února do Vietnamu (nejlépe) či Thajska, popřípadě další zajímavá místa, kam se dobře cestuje bez cestovky. V Thajsku jsem byla 2x vždy na měsíc na vlastní pěst. Bohužel v okolí nemám nikoho, kdo by to se mnou podnikl :) můj email je catchmeee@seznam.cz. Budu se těšit na odpovědi. Letenku bych chtěla koupit hned, jakmile bude dobrá nabídka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
catchme 15.10.2014 10:38
spolucestující únor Thajsko či Vietnam  

Ahoj, je mi 30, studovala jsem psychosociální studia, nyní pracuji jako personalistka. Ráda cestuji a tak bych chtěla oslovit někoho, kdo by měl zájem letět někdy ke konci února do Vietnamu (nejlépe) či Thajska, popřípadě další zajímavá místa, kam se dobře cestuje bez cestovky. V Thajsku jsem byla 2x vždy na měsíc na vlastní pěst. Bohužel v okolí nemám nikoho, kdo by to se mnou podnikl :) můj email je catchmeee@seznam.cz. Budu se těšit na odpovědi. Letenku bych chtěla koupit hned, jakmile bude dobrá nabídka.

Zpět na všechny diskuze