A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

spolucestující/jednolůžko

16.08.2009 10:22:36 | jirka79
jirka79
Zdravím, neví někdo o nějaké CK (dobré) která by nabízela jednolůžkový pokoj za výhodnější cenu? jedu (chci jet)od 28.8.09 někam, kam zatím nevím - řecko, španělsko, chorvatsko, itálie? ale příplatky za jednolůžkové ubyt. jsou skoro 100% příp.se tímto ptám, zda nemá někdo stejný problém a nechtěl by jet někam k moři za sluníčkem od 28.8-6.9. se mnou.. spěchá.. cca do st.19.8. bych chtěl pomalu dovču kupovat díky díky..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jirka79 18.08.2009 19:21
RE: RE: RE: RE: RE: spolucestující/jednolůžko  

tak tímto ukončuji hledání spolucestujícího.. :-| :-?

Eva Olmik 17.08.2009 19:41
RE: RE: RE: RE: spolucestující/jednolůžko  

No já to spíš myslela tak,že tam zavoláte a zeptáte se...co kdyby měli termín i o týden dřív.Někdo může stornovat.Je fakt,že Makarská je rušná,ale ve vašem vělu by to nemusel být problém.Jinak si je možné hodit vlastní inzerát na spolucestování,což mám vyzkoušené-funguje to.Takže držím pěsti,možná se ještě něco dá dělat. :-D

jirka79 17.08.2009 17:20
RE: RE: RE: spolucestující/jednolůžko  

To: Eva Olmik díky ty mají zajímavé nabídky, ale bohužel nekorespondují termíny s tím mím.. :-( :-| :-? 8-O a jiné nenabízejí, začínám o pomalu vzdávat.. jak bylo v ÚČASTNÍCÍCH ZÁJEZDU.. PROGRAMOVÁ DISKRIMINACE JEDNOTLIVCE.. ;-) :-P

Eva Olmik 16.08.2009 23:01
RE: RE: spolucestující/jednolůžko  

4.9.-13.9.2009 MAKARSKA – pavilony hotelu Riviera, POUZE 1/1 POKOJE,tohle mohu klidně doporučit,je to hned u pláže a jsou tam animační programy,příplatek byl tisícovka. Autobusy mají perfektní včetně řidičů,třeba tam zavolejte.I přes moji špatnou zkušenost (ale šlo o jiný problém) je mohu doporučit.http://www.ckvalaska.cz/?menu=uvod

Eva Olmik 16.08.2009 22:53
RE: spolucestující/jednolůžko  

Loni jsem byla na jednolůžáku za příplatek 500,ale ten penzion nedoporučuji.Přesto vím,že za 1.000 má tatáž cestovka lepší ubytování v Chorvatsku.Nicméně jsem dala inzerát na spolucestování a kontaktovalo mě tolik lidí,že jsem zírala.Bohužel až v době,kdy jsem si zařídila ten můj last minute. Zkuste některý z webů,i to je možná cesta,jak neplatit děsné příplatky.*******
http://www.cestovatel.cz/forum/hledam-spolucestovatele/
http://www.spolucestovani.cz/
http://spolucestovani.letme.cz/
:-D

jirka79 16.08.2009 20:34
RE: RE: spolucestující/jednolůžko  

Globíku.. ;-) Invii jsem zaůkoloval, byli maximálně bezradní, nabídli mi jediné a to řecko za 11tis. na 8nocí a to je celkem dost, když to normálně maj v lastu za 6500,- na osobu.. nehodlám podporovat "vyžírky" a platit 100% za něco co neužiju.. :-D ostatním díky, zkusím zítra "zaůtočit" na Foschera, doufám že mi nekrachnou.. 8-O 8-) :-D

Globík 16.08.2009 20:24

Když si otevřeš web Invie (invia.cz), tak tam toho najdeš mraky.

Ajaja 16.08.2009 19:13

Jíra.azd: chceš-li do Itálie, zkus Ischii, tam se dá jednolůžák sehnat i např. za 1.2OO,- Kč. Některé hotely jsou sice dál od moře, ale to nevadí, neboť během cca 1O minut se dá dojet jejich busíky na pláže i na druhé straně ostrova... A CK Mile měla nedavno (teď jsem to nelustrovala) v LM i pobyty s konečnou cenou kolem 1o-12.OOO,- Kč.

fiona 16.08.2009 11:05
Jednolůžák  

Tak o tomhle něco vím, protože moje máma většinou létá sama a vždy vyžaduje jednolůžák. Někdy je příplatek 4000, někdy o trochu míň, někdy nic. Teď například byla na Kosu s CK Fischer ( vrátila se ve čtvrtek 13.8.), hotel Gaia Royal a bylo to zcela bez příplatku, přitom měla sama k dispozici klasický dvoulůžák.

jirka79 16.08.2009 10:22
spolucestující/jednolůžko  

Zdravím, neví někdo o nějaké CK (dobré) která by nabízela jednolůžkový pokoj za výhodnější cenu? jedu (chci jet)od 28.8.09 někam, kam zatím nevím - řecko, španělsko, chorvatsko, itálie? ale příplatky za jednolůžkové ubyt. jsou skoro 100% příp.se tímto ptám, zda nemá někdo stejný problém a nechtěl by jet někam k moři za sluníčkem od 28.8-6.9. se mnou.. spěchá.. cca do st.19.8. bych chtěl pomalu dovču kupovat díky díky..

Zpět na všechny diskuze