A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Spolucestující Albánie, Turecko autem

19.05.2012 07:22:10 | traveller
traveller
Ahoj, hledám holku nebo dvě ( single a kamarádky ), které by se mnout jeli na cestu po Evropě autem. Kromě zemí po cestě je plán cesty hlavně Albánie, Turecko a Rumunsko. Expedice bude cca 3 týdny, benzín platím zbytek každý sám. Jsem single, 33, v pohodě, cestovatel a nechce se mi jet sámotnému a tak tato cesta může vést i k nečemu víc, ale nemusí :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zuza.habi 30.07.2012 20:41
Re: Spolucestující Albánie, Turecko autem  

Ahoj, už je asi pozdě...už jsi tenhle výlet absolvoval?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.07.2012 19:35 85.71.121.***

Ahoj hledám spolucestující do Turecka:Alanye hotel kleopatra beach v termínu kolem 20.8.212 na 8 dní. pište na mail:simbrtka@seznam.cz :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.07.2012 19:35 85.71.121.***

Ahoj hledám spolucestující do Turecka:Alanye hotel kleopatra beach v termínu kolem 20.8.212 na 8 dní. pište na mail:simbrtka@seznam.cz :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Martina, 24 let
24.05.2012 11:34 93.99.7.***
Řecko z Brna  

Zdravím všechny cestování chtivé:) Ráda bych po státnicích v červnu vyrazila někam mimo všední realitu...Preferuji nějaký řecký ostrov, spíš menší hotýlek rodinného typu, termín ideálně v druhé půlce června ještě před nájezdy turistů, odlet z Brna (neb v Brně momentálně studuji VŠ), cenový strop 12 000 Kč. Nebráním se ale ani nějakému poznávacímu zájezdu například do Španělska, Nizozemí, Belgie...nebo si pobyt v Řecku zpestřit návštěvou místních památek:)... Nejsem příliš divoký typ člověka, takže bych ideálně prožitou dovolenou viděla ne jako proalkoholované večery/noci/rána na nějakých místních diskotekách, ale spíše jako příjemný relax s knížkou a zmrzlinou na nějaké nepřeplněné pláži, návštěva památek, procházky po městě či jakékoliv jiné možnosti vyžití, které se nabídnou v místě pobytu....můj email: eye.of.horus@email.cz

• Anonym (1)
traveller 19.05.2012 08:22
Spolucestující Albánie, Turecko autem  

Ahoj, hledám holku nebo dvě ( single a kamarádky ), které by se mnout jeli na cestu po Evropě autem. Kromě zemí po cestě je plán cesty hlavně Albánie, Turecko a Rumunsko. Expedice bude cca 3 týdny, benzín platím zbytek každý sám. Jsem single, 33, v pohodě, cestovatel a nechce se mi jet sámotnému a tak tato cesta může vést i k nečemu víc, ale nemusí :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze