A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Spolucestování - nejraději na Kubu

12.02.2012 21:29:02 | noteda
noteda
Ahojky, nenajde se někdo (přes 50, už jsem skoro seniorka...) , kdo plánuje letos v létě léto/ na podzim cestu na Kubu a chybí mu parťačka? Prosím, nikoliv vylehávání na pláži, ale poznávací zájezd...
Díky a mooooc zdravím......
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Merlin Irene 15.06.2013 12:35
Re: Spolucestování - nejraději na Kubu  

Ahoj, taky plánuji Kubu, ale letos už to asi nestíhám, a navíc letenky byly ideální cenou v lednu, tak bych to směřovala osobně spíš na rok příští. Cestuji nízkonákladově, focení, mám tam už i kontakt na kubánce mluvícího česky, v případě zájmu se ozvi. M.I.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Plavec
07.12.2012 11:10 94.230.144.***

Ahoj, sháníme jednoho člověka na poznávací zájezdna Kubu s odletem koncem února 2013. Po Kubě se budeme pohybovat ve vypůjčených autech. Pokud váš zájem stále platí, tak se mi ozvětě. Jsme parta vašeho věku a výš.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Zbyněk
22.08.2012 00:25 89.102.12.***

Zdravím,
podařilo se Vám už cestu uskutečnit? Plánujeme poznávací cestu na Kubu již několik let, ale vždycky do toho něco vleze - většinou nějaká jiná cesta.
S pozdravem
Zbyněk Nováček
zbynek.novacek@seznam.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
noteda 12.02.2012 21:29
Spolucestování - nejraději na Kubu  

Ahojky, nenajde se někdo (přes 50, už jsem skoro seniorka...) , kdo plánuje letos v létě léto/ na podzim cestu na Kubu a chybí mu parťačka? Prosím, nikoliv vylehávání na pláži, ale poznávací zájezd...
Díky a mooooc zdravím......

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze