A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Spoliehate sa na recenzné systémy?

19.04.2011 10:58:11 | zu89zi
Zdravím všetkých cestovateľov a cestovateľky, :)

zaujímalo by ma aký je váš názor na využitie recenzných systémov typu TripAdvisor, (vlastne aj Orbion :) pri plánovaní vašej cesty...? Aký tomu dávate pri plánovaní dovolenky dôraz? Spoliehate sa skôr na recenzie iných alebo využívate viac knižných sprieodcov, rady známych, cestopisy a pod.? Tento problém riešim vo svojej bakalársej práci a budem rada ak sa vyjadríte...

Tu je odkaz na môj dotazník: http://vyuzitie-recenznych-systemov.vyplnto.cz/

Jeho vyplnením, by ste mi naozaj moc pomohli pri mojej práci, ktorá sa týka uvedenej témy. Vopred som vám za to vďačná!

Zuzana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lasisi 19.04.2011 21:21
RE: RE: RE: Spoliehate sa na recenzné systémy?  

Taktiež :-P

• Anonym (1)
Sally 19.04.2011 21:09
RE: RE: Spoliehate sa na recenzné systémy?  

Vyplněno ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iriska 19.04.2011 19:05
RE: Spoliehate sa na recenzné systémy?  

Vyplněno ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
zu89zi
19.04.2011 11:58 146.102.104.***
Spoliehate sa na recenzné systémy?  

Zdravím všetkých cestovateľov a cestovateľky, :)

zaujímalo by ma aký je váš názor na využitie recenzných systémov typu TripAdvisor, (vlastne aj Orbion :) pri plánovaní vašej cesty...? Aký tomu dávate pri plánovaní dovolenky dôraz? Spoliehate sa skôr na recenzie iných alebo využívate viac knižných sprieodcov, rady známych, cestopisy a pod.? Tento problém riešim vo svojej bakalársej práci a budem rada ak sa vyjadríte...

Tu je odkaz na môj dotazník: http://vyuzitie-recenznych-systemov.vyplnto.cz/

Jeho vyplnením, by ste mi naozaj moc pomohli pri mojej práci, ktorá sa týka uvedenej témy. Vopred som vám za to vďačná!

Zuzana

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze