A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Šnorchlování u pláže

30.10.2015 20:22:05 | Šnorchl
Šnorchl
Hledám místo pro prima dovolenou, kde bychom si mohli zašnorchlovat, aniž bychom se museli účastnit výletu lodi za šnorchlováním. Místo, které by se alespoň trochu podobalo podmořskému životu v Egyptě. Líbili se mi Maledivy, ale zdá se mi, že vstup do hloubky je dlouhý a pak přijde rychlá spád. Na Bali jsou velké vlny a mám rovněž obavu ze silných proudů. Mauricius nebo Madagaskar... Nechci zkoušet na slepo a pak se zklamat... Poradíte, doporučíte vhodné místo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.07.2016 23:58 78.102.208.***
Re: Šnorchlování u pláže  

No to je fakt škoda, že se lidi bojí do Egypta, protože perutýn je hodně dúležitý a pak ještě smažené šišky a nadívaný krocan na víně s dobře vykuchaným voletem.

Neregistrovaný uživatel
10.07.2016 12:12 89.177.112.***
Šnorchling v Itálii - Kampanie  

Doporučuji vyzkoušet tuto oblast: Marina di Camerota, je to blízko a cenově to vyjde mylím, že skoro nejlépe

https://www.radicestujeme.eu/cestopisy/kde-snorchlovat-zkuste-pobrezi-kampanie

Neregistrovaný uživatel
25.06.2016 09:32 109.238.32.***
snorchl z plaze  

Prosime o info, u kterych hoteul v Marsa Alam od Eximu se da snorchlovat z plaze (do Egypta uz po 16., v Marsa Alam: Gorgonia, Pensee 2x, Malikia, Equinox). Chceme zkusit zas jinde - bohuzel az v zari. Diky moc!

Neregistrovaný uživatel
05.06.2016 15:20 89.102.68.***

Zrovna jsme se vratili z Egypta Marsa Alam.Vřele všem doporučuji, nádherná klidná dovolená, byli jsme v hotelu Akassia, hotel s akvaparkem, a šnorchlování hned na pláži pro laiky i tam potkáte rejnoka,perutýna a krásné rybičky, hned u mola pro trochu zkušenější tam je to taky krásný a nebo každý den jede hotelový autobus na super šnorchlování do zátoky cesta 15min vše zdarma a tak se každý den lze šnorchlovat.opravdu super dovolená a ten luxus a ochota to nezažijete , fakt škoda že se lidi do Egypta bojí, je to zbytečné.

• Anonym (1)
  • doktor23
  • Oxyczek
  • Anonym (1)
Niky 04.11.2015 11:41

a ještě...

Niky 04.11.2015 11:40

Na Maledivách se určitě najde ostrov, kde se šnorchl vyrovná nebo i předčí šnorchlování v Egyptě. Pouze je nutné pečlivě vybírat.... :-)
Jinak ke Kuramathi.... vzhledem k tomu, že od května je tam 1/3 ostrova uzavřena a přestavují, tak bych ho za současné situace a po zhlédnutí " čerstvé fotky " nedoporučila.
Hrůza co tam vytvořili :-(

Neregistrovaný uživatel
02.11.2015 18:19 92.52.52.***

Napríklad Maledivy atol Kuramathi - tam sa šnorchluje priamo z brehu a nie je to prudká hĺbka - a dokonca si zašnorchlujete aj so žralokmi. :-)

• doktor23
Pavaonka 31.10.2015 21:12

Doporučuji Apo island či Cabilao na Filipínách. Na Apo jsem byla a super, jen musí člověk zkousnout, že tam je elektřina jen 3h denně.

My jsme se sice potápěli, ale i na šnorchl je tam toho spousta k vidění. Želvy se daly potkat téměř při každém vstupu do vody, už v hodně mělké části.

Na Cabilao jsme nebyli, ale lidé v letadle na něj pěli samou chválu a na šnorchl jej hodně doporučovali.

Náš článek o Apo je tady: http://blue-sea.cz/philippines2014art.html

• Šnorchl
Šnorchl 30.10.2015 20:22
Šnorchlování u pláže  

Hledám místo pro prima dovolenou, kde bychom si mohli zašnorchlovat, aniž bychom se museli účastnit výletu lodi za šnorchlováním. Místo, které by se alespoň trochu podobalo podmořskému životu v Egyptě. Líbili se mi Maledivy, ale zdá se mi, že vstup do hloubky je dlouhý a pak přijde rychlá spád. Na Bali jsou velké vlny a mám rovněž obavu ze silných proudů. Mauricius nebo Madagaskar... Nechci zkoušet na slepo a pak se zklamat... Poradíte, doporučíte vhodné místo?

Zpět na všechny diskuze