A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

smileparking

13.09.2016 19:03:38 | gabrisha
gabrisha
Zdravím,

máte někdo zkušenosti se Smileparking?

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.12.2016 14:52 78.102.94.***
Re: smileparking  

ty jses ale *****...

Zeror 24.09.2016 16:23
Smile OK  

Parkoval jsem zde již asi 5x a vždy zcela v pořádku. Využívám ale kryté stání.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 10:20 77.236.206.***
Re  

Zkuste příště www.parkovanir7.cz, letos jsem byl po druhé a zatím nejlepší co jsem kd byl.

Neregistrovaný uživatel
15.09.2016 16:27 85.70.26.***

Ještě jsem zapomněla napsat,že smileparking nabízí jako placenou službu umytí auta,ale zašpinění vlastně posrání od holubů je zadarmo.Kdyby ,alespoň umyli auto zadarmo tak to by ještě šlo.!!! :-@

Neregistrovaný uživatel
15.09.2016 15:27 85.70.26.***

včera jsme se vrátili z dovolené.Měli jsme parkování u letiště ve Smileparkingu,.Objednala jsem to tam z důvodu ,abysme nemuseli jezdit nikde dál a hlavně to hledat.Copak parkování ,auto si vyzvedli před centrálou to je hned naproti terminálu1-2. To bylo vpohodě.Nabízejí také umytí auta po návratu ,ale nikdo už Vám neřekne,že tak posrané auto od holubů ,hlavně předni sklo.Takhle zSrané auto jsem neměla nikdy ono to je zaparkované sice píšou venku ,ale bylo to nad nima v garážích a tam sídlí holubi.No tam už nikdy.U první benźnky jsme si sklo přední umyli a celé auto doma.Bylo to asi tak na stejno jak ve. Filmu Růžičková ve filmu slunce seno a pá facek ,když vyjela se žigulíkem ze stodoli tam. To měli zase od slepic.Asi to je nejlepšĺ od cestonky parkováni sice auta jsou venku ale tak špinavá nejsou.Sice jsme jeli kousek dál pán nás pak odvezl na letiště a zase přijel.Myslím si , že cestovky to maj´ prověřené a jednak by si asi nedovolili to co k jenomu zákazníkovi to by taky mohli přijít o kšeft.Jestě budu psát stíźnost přímo na centrálu.

• Anonym (1)
gabrisha 13.09.2016 20:03
smileparking  

Zdravím,

máte někdo zkušenosti se Smileparking?

Zpět na všechny diskuze