A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

služby delegáta

15.06.2008 10:37:02 | Lida2
Lida2
služby delegáta
služby delegáta

Bohužel, máme špatnou zkušenost s delegátem
Martin Fošenbauer,sice příjemný,ale to je vše.Měl zájem jen prodávat zájezdy,jinak jen ústní informace,osobní pomoc a přítomnost se nekonala,jen na ohlášených schůzkách.Po příjezdu na hotel 0,30hod.nás nikdo nečekal,nikdo nám tudíž nemohl pomoct s vyplněním kartiček a vyhovujícím ubytováním,zařídili jsme si sami(byli jsme poprvé,neumíme řeči).Největší problém nastal,když jsme potřebovali lék ANTINAL,poradil,že musíme smlouvat i v lékárné,ale na kolik neřekl,přitom smlouvejte,když máte problém,zaplatíte
rádi 5–8 ero a ještě rádi.Potom se dozvíte,že v sousedním hotelu Coral Beach
delegát jiné CK nabídne koupi tohoto důležitého léku za 1 dolar.Nevadí zvládli jsme i toto,jenomže nastal den odjezdu.
Na poslední schůzce,která se konala den před odjezdem,100% nás ujišťoval (10 osob)
že zajisttí balíčky na cestu a jeden delegát(on a nebo kolegyně Šárka Pospíšilová,tu jsme ani neviděli a tudíž ani neznali) že na nás bude čekat,kdyby byli nějaké problémy.Nezařídil ani buzení,které také slíbil,ani jídlo ani nikdo na letišti nebyl.Balíček na cestu jsme si museli vybojovat,ale kuchař byl velice ochotný a narozdíl od delegáta se s námi rozloučil.Přesto se nám zájezd moc líbil,Ck splnila co bylo ve smlouvě,příště budeme spoléhat jen na sebe.Na co ale potom platíme služby delegáta?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ingrid Výstupová
16.07.2015 12:53 81.34.46.***
Re: služby delegáta Galileo tours  

Děkujeme CK Galileo tours za naprosto neobyčejnou a opravdu pohodovou dovolenou. Cestovali jsme jako rodina, v termínu 4. - 11.5.2014 a po třech hod. letu jsme se ocitli v naprostém létě. Počasí nám vyšlo dokonale, denně sluníčko, na kterém se teploty pohybovaly i okolo 30tky a koupání v moři nemělo tou dobou opravdu chybu. Hned po přistání v Malaze nás na letišti čekali delegáti CK, které jsme během chvilky, jako správní zmatkaři zaměstnali zapomenutou taškou v letištní hale :-) nic nebyl problém, do pár minutek byla zpátky u nás. Ještě jednou opravdu velké díky! Pohodová cesta z letiště k apartmánům trvala cca 20min a ubytování nebylo absolutně co vytknout. Opravdu krásné, moderní, nové a luxusně zařízené bydlení. Vše navíc v dokonalé čistotě a přímo na pláži. Neuvěřitelné! Po pár dnech jsme trošku litovali objednané polopenze, nákupy v místních obchůdcích totiž skýtají neuvěřitelné pochutiny - čerstvé ryby, krevety, mořské plody, ale i maso, ovoce a zeleninu, které se s produkty v Čechách nedají opravdu srovnat.. Navíc krásná a zcela vybavená kuchyně apartmánu k vaření a experimentům přímo svádí :-) nutno ovšem podotknout, že i polopenze s kontinentální stravou, byla výborná. Hladový vážně nikdo neodejde :-) Náš palec nahoru patří ale určitě čerstvým sardinkám, grilovaným přímo na pláži! Co se moře týče, bylo krásně čisté, občas vlny, občas vana :-), z kraje oblázky, mušličky .. Pláže jsou s pozvolným vstupem, super pro děti, písčité, čisté, k dispozici sprchy se sladkou vodou a k dokonalému vybavení apartmánu patří dokonce i slunečník s plážovými osuškami - v našem případě denně v permanenci. Večery jsme trávili většinou procházkami po promenádě lemující místní pobřeží, která je atraktivní nejen díky barům a restauracím, ale především i svou druhou, klidnější částí, která skýtá pohodovou procházku nádherným tunelem ve skalách a útes s neuvěřitelnou vyhlídkou na širé moře. Dokonce jsme v této části objevili posilovnu pod širým nebem - opravdu pár strojů pod sluncem, které jsou aktivně využívány… Poznávací výlety také super, určitě můžeme doporučit zážitek z návštěvy jeskyní Cueva del Tesoro přímo v městečku Rincón de la Victoria. Naše závěrečné „Velké Děkuji „ patří perfektním a pohodovým delegátům CK Galileo tours, kteří nám byli v případě potřeby po celou dobu pobytu k dispozici , opakovaně pomohli i s jazykovou barierou a zajistili nemožné :-) Díky tomuto „českému zázemí„ a přátelské atmosféře se hodláme určitě vrátit a já zvažuji "svůj první samostatný odlet s dítětem“ do míst, kde vím že to opravdu stojí za to

Neregistrovaný uživatel
15.07.2015 16:29 85.105.46.***
Čím vším je dnes tzv.delegát  

Delegát je první osobou s kterou se klient setká při přistání v danné destinaci a tudíž je zodpovědný za jakoukoli nespokojenost ať už během letu nebo za transfér a neschopného řidiče až po neschopnost a chyby ze strany hotel.personálu-tohle si opravdu myslí většina české klientely.Z delegáta si klienti rádi dělají osobního sluhu,pojišťovacího agenta,osobního řidiče či fackujícího panáka.
Výzva delegátům:nenechte si takovéto jednání líbit-ze śtrany klienta či CK!!Slušnost má svá pravidla ,ale i hranice.

• Anonym (2)
Zuzka
12.08.2014 17:54 62.197.243.***
Re: delegat  

ktora to bola cestovka, prosim? ak mozete napiste mi to na zuzana.subovicsov@gmail.com. Dakujem.

Petra
14.03.2013 14:39 188.175.177.***
Spokojenost Čedok a CKVT  

Tak já musím pět na delegáty samou chválu. Mám zkušenosti s delegáti z Čedoku a Vítkovic a vždy super. Například v Gradacu byl delegát Honza (CKVT) a zařídil vše, na co jsme si vzpomněli. Oba mají stránky na facebooku (http://www.facebook.com/vitkovicetours, http://www.facebook.com/ck.cedok), tak tam vždy hned hodili fotky z akcí. Prostě super. Petra

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
klara
10.03.2013 16:54 85.70.186.***
Re: jazyky a delegat  

Ach.... ze zrovna korsica se bude navážet do pravopisu, by mě z jejích předešlých příspěvků opravdu nenapadlo (sama ma sotva co komu vycitat).... jako roztomily dukaz v dalším radku napise "vsechno jsme si rekli" (jedna se o rozhovor dvou zen, tzn. rekly)

• Anonym (13)
Neregistrovaný uživatel
13.02.2013 14:17 79.48.96.***
Re: služby delegáta  

Nemáte zač děkovat, rádo se stalo.Nejsem zaměstnanec bulharské policie a tak nenesu žádnou vinu na vydání dokladu, jak mylně uvádíte, ani jsem si jako váš přítel nevzala přes upozornění delegáta, že nemá tak činit, doklady na pláž a nenechala je bez dozoru! S vaším přítelem jsme strávila spoustu času a ráda.Nejen při čekání na letišti, kde zůstal bez dokladů a bez finančních prostředků, kterými jsme jej vybavila, Dále při zajišťování ubytování, které jsem garantovala opět svými osobními finančními prostředky a následném odvozu z letiště na ubytování ve vzdálenosti cca 70 km -nemusím připomínat, že opět zdarma ! Další den, přesto, že byla neděle, jsem se po spoustě telefonátů " dovolala " až na slovenské zastupitelství do Sofie, dohodla vašemu drahému příteli schůzku, vybavila jej finančními prostředky na fotografie, autobus do Sofie a pochopitelně i mapkou bulharského hlavního města a podrobným popisem celé cesty jak na zastupitelství, tak i na nádraží z kterého ( jak jsem zjistila ) mu v podvečerních hodinách odjížděl autobus do České republiky.Těším se, na více takových " báječných " klientů jako jste vy, milá slečno bez podpisu.S pozdravy Věra Stará, v roce 2011 delegát ck vvv tour .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alena.B 06.10.2012 13:58
Delegátka Bětka SUPER!!!  

Jak si tady čtu recenzce, tak musím také jednu připsat...
Velkou JEDNIČKU, pro delegátku Bětku, kterou jsme poznali před třemi lety v Turecku. Bohužel rok na to CK kde pracovala zkrachovala. Tak jsme se těšili na další dovolenou, že ji opět potkáme.
Každopádně, taková by podle mých představ měla být každá delegátka. Neustále v dobré náladě, s lidmi umí jednat opravdu perfektně, dokáže zařídit vše co se po ní chce a potřebuje. S námi tenkrát jela také na jeden výlet - Rafting, i když nemusela a byl to super zážitek.
Je opravdu nevšední, protože s lidmi mluví zvláštním stylem, někdo by možná řekl, že je až drzá, ale to je podle mě práve to, co ji dělá unikátní!
Letos jsme se vydali do Turecka opět na dovolenou s CK Azur Reizen a jaké bylo naše překvapení, když nás na letišti vítala právě naše Bětuška.
Děkujeme opět za skvělou dovolenou a doufám, že příští rok se opět uvidíme - tentokrát přibalíme Hermelíny :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ramona
04.10.2012 20:34 90.178.56.***
Re: delegat  

Má 100 % pravdu i když nepíše správně česky (možná český cizinec) pracovala jsem taky jako delegátka :-( a nepřeju vám to,co klienti dokážou ...!Dovolená není proto,abyste se naváželi stále do delegátů a delegát není vaše chůva,uklízečka nosič ...

E.Novotná
07.02.2012 21:24 89.102.140.***

Dobry den,
pred tremi lety jsem taktez travila dovolenou v Egypte a jako delegata jsmel meli pana Fosenbauera. A musim zde podotknout, ze s profesionalnejsimi sluzbami jsme se jeste nesetkali. Na diskuzi jsem se octla proto, ze hledam recenze na delegaty mistni, s kterymi jsem se setkavala pri svych dalsich pobytech v zemi a jejichz sluzby byly naprostou katastrofou. Delegat ma za povinnost se o klienta starat tak, ze mu poda dulezite informace atd. Hlavni ulohu vsak spatruji v tom, ze ma byt k zastizeni pokud je nejaky problem a ten take nasledovne resi. Coz se nam presne s panem Fosenbauerem stalo. Problem byl zdravotniho razu a v nemocnici s nami travil kazdy den minimalne hodinu sveho casu. Do toho jezdil na letiste a na pravidelne schuzky po hotelech. Neni tedy divu, ze nefunguje jeste jako zavoznik prasku proti prujmu. To je snad zcela pochopitelne. Nam velmi pomohl a to nad ramec svych povinnosti. Stejne mineni o nem mel i zbytek turistu z naseho terminu. Kez bych takove delegaty potkavala nadale namisto napul cesky hovoricich mistnich "kseftmanu".

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
martina jetmarová
17.08.2011 00:51 213.226.202.***

to nic není proti službám Agentury VVV tour Pardubice a její dlegátky Věry Staré.Která nám nepodala informace ohledně odcizení dokladu a jeho náhrady.Zašla za místní policii a tam jí vystavili doklad bez fota a na letišti přítele nepustili jelikož tam musí bejt fotka a musí s ejet do sofie.Děkujem Věře že se nám pobyt prodražil o 5tis a nemluvě o tom že přítel zůstal bez prostředků v Bulharsku super dovča.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze