A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Slovenská plaža

03.05.2010 12:33:54 | Evik28
Dobrý den,
chystáme se letos do Černé hory, konkrétně do hotelu Slovenská Plaža. Byl někdo v tomto hotelu a jak se vám tam líbilo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana VW. 10.05.2010 16:16
RE: RE: ČH  

helas: s tou vodou máš pravdu ale když vidím ty přelidněné pláže - Bečiči, Budva... tak mě to vážně neláká :-) Narazila jsem tam sice na jednu super plážičku - nedaleko Sv.Štefana - ale tam se dalo dojet jenom na člunu - bohužel už jsem zapomněla její název ale asi by nebylo těžké zeptat se na ni místních obyvatel.

• Anonym (16)
  • Anonym (15)
Helas 10.05.2010 15:13
RE: ČH  

JanoVW,my jezdíme hlavně kvůli památkám.Voda je podle mě všude stejná-mokrá.

• Anonym (12)
  • Anonym (12)
Jana VW. 10.05.2010 10:48
ČH  

Je to individuální, co se jednomu líbí, druhému zase ne. Já bych si osobně vybrala Černou Horu zejména kvůli přírodě ( třeba záliv Boka Kotorská ), i některá městečka ( např. Kotor, Budva... ) jsou úžasná ale pokud bych tam měla jet jen kvůli pobytu u moře, tak to určitě ne.

• Anonym (17)
  • Anonym (20)
Evik28
10.05.2010 08:51 212.71.138.***
RE: RE: RE: RE: Dobrý den  

Helas: díky za váš příspěvek, i když jak píšete zkušenosti jsou z roku 2002, teď to tam může být úplně jinak. Hlavně si myslím, že každý to vidí stejně jinak a recenze se nedají brát úplně vážně. Dovolenou budeme vybírat last minute, takže možná nakonec pojedeme úplně jinam, uvidíme

• Anonym (15)
  • Anonym (13)
Jana VW. 08.05.2010 16:48
Černohorci  

Taky se jich musím zastat,většinou to byli a jsou moc příjemní lidi,i když někdy trochu horkokrevní :-D

• Anonym (23)
  • Anonym (16)
emčule 08.05.2010 13:16
RE: RE: RE: Dobrý den  

Já nechápu proč se tak čílíte. Já přece nedoporučuju Slovenskou pláž, když jsem tam nebyla, jen píšu, že bych se Montenegra nebála. Máte pravdu, že jsem tam byla na dovolené, ale nejsme plážoví povaleči, tak si troufám říct, že jsme zemi procestovali, a za celou dobu jsme na rozdíl od chorvatska NENARAZILI na někoho vyčůraného, protivného atd. Promiňte, ale je to můj názor a moje zkušenost a za tím si stojím. A s tou výrazně větší čistotou v Chorvatsku bych se být vámi neoháněla. Byla jsem ve vaší zemi 2x a, protože, jak už jsem řekla, nejsme plážoví povaleči, viděli jsme i za tu krátkou chvíli toho nepořádku (slabé slovo) hodně. Jestli chcete konkrétně, tak podle netu "vyhlášená" písečná pláž v Sabunike u Ninu oceněná modrou vlajkou byla první týden v září plná rozlámaných plastových židlí, poválených rozedraných rákosových sluněčníků, plechovek, vajglů...........střepů. To vám končí sezona tak brzy? A to pak uklízíte až na zase v květnu před sezonou? Při výletu na Vir jsme projížděli nádherou krajinou ale bohužel i kolem obrovského smetiště plné ledniček, televizí a nevím čeho všeho, těsně u silnice. Ale nepořádek je i v Čechách, i třeba v Bruselu. Proto mě překvapuje, že vy jste si toho ve vaší zemi za celé tři roky nevšimla. A k těm lidem. Samozřejmě, i chorvati jsou určitě fajn , ale v montenegru jsou fajn i celníci, policajti, prodavači...

• Anonym (14)
  • Anonym (12)
Helas 08.05.2010 07:44
RE: RE: RE: Dobrý den  

Evik28,v Černé Hoře jsme byli už před 8 roky v kompexu Slovenska Plaža.Nezdá se mi,že by tam byl větší nepořádek než jinde.Pokud ano,není to jen vinou těch co nepořádek dělají ale i těch co ho neuklidí.Budva je hezké městečko a můžete se podívat i jinam.Po promenádě se pěšky nechá dojít do Bečiči,asi 3km.Byli jsme se podívat i na Sveti Stefan.Jeden místní Srb nás vzal na zájezd busem přes Kotor do Igala,kde je vila bývalého prezidenta Tita,viděli jsme i Herceg-Novi.Místní autobusová doprava nebyla drahá,navíc pokud vám ujel autobus,stačilo zůstat na zastávce a za chvilku se objevil mikrobus,který kopíroval cestu autobusu za stejnou cenu.Z Budvy na Sv.Stefan stál bus 1€.Na mikrobus stačilo mávnout.
Ale to bylo v r. 2002,jak je to teď nevím.

• Anonym (20)
  • Anonym (11)
Kveta 55
07.05.2010 08:24 78.2.122.***
RE: RE: Dobrý den  

emčule:dobré ráno...
Sama píšete že jste nebyla na Slovenské Pláži...Tak nechápu proč to tej mladej dívence doporučujete?Já jsem tam byla i musím opakovat je to jedno veliké vajgloviště ale je na lidech,když jim nevadí že se válejí v tak špinavé pláži...Samozřejmě že je rozdíl medzi Chorvati a Černohorci ale vy která jste tam byla možná 10 dní tak na dovolené to nepoznáte...mentalita lidí je rozličitá všude na světě i medzi Čechy samotnými,tak o čemu je řeč...?V Chorvatsku žiju už 3 rok i prošla jsem jí křížem krážem celou a lidi jsou přátelský...Zato tvrdím co znám...Pozdrav Kveta Piršič

• Anonym (7)
  • Anonym (18)
emčule 06.05.2010 18:30
RE: Dobrý den  

Nebyla jsem na Slovenské Plaži, ale Černé Hory bych se nebála. Nevím, kdo je Kveta 55 a kde všude byla v Chorvatsku, ale netvrdila bych, že všude v Chorvatsku je krásné čisté prostředí. Možná v hotelích, ale pokud trošku individuálně popojedete.......
A hlavně je veliký rozdíl mezi Chorvaty a Černohorci...... Těšte se!!

• Anonym (14)
  • Anonym (16)
Kveta 55
06.05.2010 12:57 78.2.110.***
Dobrý den  

Neznam co Vás napadlo cestovat do Černe Gory...Byly jsme v ČANJ v loni vletě....Tak špinavou pláž jako tam jsme nikde na světě neviděla...Válíte se na pískovišči které je poseto vajglami od cigaret...Setrvaly sme tam cirka 1,5 hod.Pokud Vám můžu doporučit tak je to Chorvatsko všude krásné čisté prostředí ne jen v hotelích ale i na plážích s průzračnou vodou..Pozdrav Kveta :-)

• Anonym (32)
  • Anonym (40)
Zpět na všechny diskuze