A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sleva na zájezd

04.03.2013 14:51:31 | saho1
saho1
Dobrý den. V únoru jsem si objednal a zaplatil zájez přes Exim tour na Kubu za 71.000,- pro dvě osoby. V práci mi jedna známá řekla, že byla loni s Eximem na Mallorce a dostala 10 % slevu ze zájezdu, že je pojištěna u Revirní bratrské.
Napsal jsem dotaz paní, přes kterou jsem si zájezd objednával a táto mi odepsala:

Dobrý den, pane ....
ověřovala jsem tuto informaci na cestovní kanceláři, u našeho zájezdu by tato
sleva dělala 4 %, bohužel mi kolegyně řekla, že to zpětně uznat nejde, zájezd již mám potvrzený.
Příště je třeba tuto informaci nahlásit již při podpisu smlouvy. Sleva se vztahuje i na last minute.

Tak to jsou pěkné .... táto informace u zájezdu není uvedena. 4% z 71 000 dělá 2840 korun, což není k zahození.

Dávám to sem pro případ, že by to někdo nevěděl a chtěl tuto slevu uplatnit.

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
saho1 04.03.2013 14:51
Sleva na zájezd  

Dobrý den. V únoru jsem si objednal a zaplatil zájez přes Exim tour na Kubu za 71.000,- pro dvě osoby. V práci mi jedna známá řekla, že byla loni s Eximem na Mallorce a dostala 10 % slevu ze zájezdu, že je pojištěna u Revirní bratrské.
Napsal jsem dotaz paní, přes kterou jsem si zájezd objednával a táto mi odepsala:

Dobrý den, pane ....
ověřovala jsem tuto informaci na cestovní kanceláři, u našeho zájezdu by tato
sleva dělala 4 %, bohužel mi kolegyně řekla, že to zpětně uznat nejde, zájezd již mám potvrzený.
Příště je třeba tuto informaci nahlásit již při podpisu smlouvy. Sleva se vztahuje i na last minute.

Tak to jsou pěkné .... táto informace u zájezdu není uvedena. 4% z 71 000 dělá 2840 korun, což není k zahození.

Dávám to sem pro případ, že by to někdo nevěděl a chtěl tuto slevu uplatnit.

Zpět na všechny diskuze