A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Skyeurope - aktualne

11.01.2009 14:08:01 | McDon
Ahoj,

chtel bych se zeptat, pokud ma nekdo aktualni informace o Skyeurope a jejich problemech s letadly.

Hlavne mi jde o to, zda litaji vsechny spoje, s jakym zpozdenim apod.

Jak to vypada se Skyeurope do budoucna?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katekat 29.09.2009 11:59
RE: RE: skyeurope  

Sorayka: částečně máš pravdu, ale ne celé letadlo stojí 1000Kč. Proto jsou akce omezené nebo rychle vyprodané. Levných letenek je třeba jen deset, pak to stojí už 1500, dále třeba 2000 a ti, co si rezervují posledních eset míst už musí zaplatiti třeba 6000Kč...

sorayka 12.09.2009 16:34
RE: skyeurope  

rekla bych, ze pokud nekdo trvale podcenuje letenky, je to nedobra strategie a o konkurenceschopnosti moc nevypovida; ostatní lowcosty letaji treba jen o par tisic levneji nez "normalni" aerolinky a nedaji Vam jidlo atp., ale mohou si dovolit zaplatit naklady. Je jasne, ze pri cenach 1000 za letenku po Evrope nezaplatite ani pesonal (100 pasazeru = 100 000CZK za let (peticlena obskuha, letistni poplatky a ostatni naklady atd - to asi nestaci) - rozhodne to nelze provozovat tak dlouho, jak činili Sky Europe

letec322
02.09.2009 18:28 86.63.218.***
skyeurope  

škoda to určitě je, protože skyeurope aspoň nějakou formou konkuroval ostatním a tak byla větší tlačenice o zákazníky a tím menší cena za letenky. věřme tomu, že se ještě najdou levné letenky. zatím to tak je. na tomto webu pro vás sbírám všechny aktuální akční slevy. např. letenky od pár korun. klidně se tam zaregistrujte k odběru novinek a o každé slevové akci budete vědět. adresa je:
http://www.radicestujeme.eu/category/l-nky/akce - snad to pomůže

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tiger 02.09.2009 15:45
RE: Skyeurope - aktualne  

Taky se musím přidat, že je to škoda. Využívala jsem je na lety z/do Istanbulu, kde žiju, ale moc dlouho jsem si neužila. V pondělí jsem po dovolené na Slovensku se Skyeurope už neodletěla, ve vlaku do Bratislavy jsem se sice modlila, aby vydrželi aspoň ještě jeden den, ale asi jsem se modlila málo. :-D
Ovšem zprávu z konce července o investorovi a prodávání letenek na odbodí od 24.10. dál považuju tak trochu za podraz. Já osobně jsem si sice už letenku nekoupila, jen tu pondělní jsem měla už někdy od června, ale nebyla jsem si 100% jistá, jestli dělám dobře, tak mě to až tak moc nepřekvapilo.

Tonda 2 01.09.2009 19:35
RE: RE: Sky europe  

je to škoda,to je fakt,ale indicií,že nákup letenek od SKY je rizikem a takovou malou loterií, bylo dost už od minimálně podzimu 2008.Sám jsem s nimi letěl do Říma,,Neapole,Bergama,Trevisa,Kodaně,Amsterodamu,Paříže,Vídně,Barcelony...,nejdražší letenkou byla Paříž(květen 2006 za 2000kč),jinak průměrná cena většinou nepřesáhla 1000kč za zpáteční let.Posledním mým výletem se SKY byla Neapol(říjen 2008),a to už jsem byl docela nervózní.
Rozhodně musím uznat,že tahle společnost prokázala vysokou životaschopnost,schopnost improvizace a obětavosti zaměstnanců,zvláště ten leden 2009 jsem myslel,že se už určitě položí a ale zvládli to...Jediné co nedokázali vytvářet zisk a najít pořádného investora...V posledních měsících s nima už fakt mohli lítat jen odvážní,každopádně vycházelo to fakt dlouho :-

Booboo 01.09.2009 10:35
RE: Sky europe  

Tak to je vazne skoda. Ja sem furt verila, ze se z toho jeste vyhrabou. Asi sem moc velka optimistka. My to teda nastesti stihli jeste bez problemu.

modixi 01.09.2009 09:02
Sky europe  

v neděli jsme se stihli vráti z londýna naprosto bez problémů a dneska tohle :-( velká škoda jedné z nejlepších spol., které na českém trhu byly...super služby za bezvadné ceny. Naneštěstí mánm od nich rezervované 4 letenky do Benátek na listopad...dle informací na stránkách sky europe se mají zákazníci s již koupenou letenkou obracet buď na banku - pokud let platili kreditní kartou, nebo na společnost, u které letenku zakoupili( pokud se tedy nejedná o zakoupení u sky europe přímo - v tomto případě své peníze nazpět určitě nedostanou) :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dave76
01.09.2009 08:28 83.208.168.***
RE: Krach  

Presne tak...ostatne napr. na trase Praha - Amsterdam uz je to videt nyni. Kdo si zada lety treba na brezen (coz je tak normalni doba pro rezervaci nizkonakladovych letenek), tak najde nejlevneji CLick4Sky za 2780 Kc a pak az Lufthansa a CSA za cca 5000 Kc...

Sally 01.09.2009 06:10
Krach  

Tož nám zkrachovaly. Tak to půjdou ostatní letenky asi nahoru

Booboo 21.08.2009 21:18
Sky  

Trosku starsi info, ale my leteli 17.07. z Prahy do Lisabonu se zpozdenim cca 1,5 hodiny. A 28.07. zpet. Puvodni odlet 01:50 posunut na 03:20. Jako duvod uvedli v obou pripadech zpozdeny navrat letadla z predchozi destinace. Mohlo to byt horsi :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze