A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Skvělé řešení situace výměny hotelu ze strany CK

06.06.2008 12:25:42 | Aleinad
Ahoj, bohužel mám také špatnou zkušenost s tím, že nám na zájezdu do Španělska CK World travel chtěla vyměnit dokonce místo pobytu, i když jsme při podpisu smlouvy výslovně upozorňovali na to, že nám na tomto konkrétním místě velmi záleží. Změnu jsme se dověděli pouze náhodou při nástupu do autobusu. Následoval telefonický rozhovor s danou CK, která nakonec pod tíhou mých argumentů ustoupila a zařídila nám pobyt v dané lokalitě. Od té doby se držím při podpisu smlouvy následujícího pravidla. Žádám, aby bylo v cestovní smlouvě uvedeno, že záměna místa či hotelu ze strany CK není možná. Pokud to cestovka odmítne, vím, že není spolehlivá a jdu o dům dál. Přesvědčila jsem se, že kvalitní cestovky s tím nemají problém. Tímto lehce předejdete případným problémům nebo máte alespoň velkou šanci u soudu. Z CK mohu vřele doporučit Intertrans, CK Prive tour z Písku a hlavně CK Petra tour (Ischia)- tak skvělé a precizní služby jsem jinde nezažila, opravdu se s nimi nemusíte bát vycestovat.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Markett
09.06.2008 11:13 213.29.120.***
RE: RE: podmínky  

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s dopsáním podmínek do již existující smlouvy. Příští týden jdu doplatit zbytek ceny zájezdu a chtěla bych to zkusit. Díky moc.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aleinad
08.06.2008 19:26 88.100.245.***
RE: podmínky  

Ahoj, jde to opravdu jednoduše, smlouvat s nimi nemusíš.Pokud se jim nechce, vypovídá to hodně o jejich solidnosti a ty se můžeš vydat jinam. Kvalitní cestovky s tím nemají žádný problém. Pokud dojde v hotelu k nějakým problémům, za které CK nemůže, musí se předem ozvat a vrátit peníze. Vyzkoušela jsem to již vícekrát a funguje to. Závazné jsou totiž vždy podmínky dané ve tvojí smlouvě.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
micák 07.06.2008 04:53
RE: podmínky  

Ahoj, měl jsem nástup 14.9. roku, kdy v Americe teroristé zničili letadly výškové budovy.11.9. mně volali z CK, že Italové prý ruší nasmlouvané pobyty a modlí se....Měl jsem totiž zajištěný apartmán v Brancaleone v Kalábri - abych se přišel domluvit na náhradním řešení.
V březnu, když jsem pobyt domlouval, nechal jsem totiž do smlouvy dopsat, že chci jenom do Brancaleone a nikam jinam.Pracovnice se tehdy divily, proč to chci, že nikdy neměly žádné problémy a pod., snažily se problém bagatelizovat.Ale do smlouvy to dopsaly, když jsem jim řekl, že jdu jinam.
Po příchodu do CK v září před plánovaným odjezdem na jih Itálie, mně byly nabídnuty destinace jinde, severněji od Brancaleone, ovšem daleko od moře, mikrobus, vláček - doprava k moři.Trval jsem na svém - jinak vrátit peníze.To se jim nechtělo, až po dlouhé vzrušené debatě a výhružkách z mojí strany mně nakonec byly vráceny všechny zaplacené peníze.
Příští rok jsem jel s jinou cestovkou na stejné místo a ptal jsem se v hotelu, jak to bylo minulý rok.O žádném vypovídání ubytování nevěděli, spíše mně to připadalo, že na jihu v Kalábrii nevěděli o ničem.....Kalábrie je trochu specifická, svět sám pro sebe.Proto tam jezdím už skoro 15 let.I tento - na 17 dní do Guardavalle, Faro Punta Stilo.
Do smlouvy si můžete po vzájemné dohodě dopsat co chcete, jinak klidně běžte jinam.Navíc chci podotknout, že většina našich CK silně předražuje zájezdy.Jak jsem uvedl, jedu na 17 dní, apartmán billo, ubytování za cca 8.500,- (celý - 4 os. os.) od 23.8.2008.Když jsem se díval na ostatní CK, tak bych za 14 dní, ve stejný termín, do stejného místa (taky billo pro čtyři) zaplatil od 30. - do 50.000,- Kč !!!. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
michalovic
07.06.2008 00:44 193.179.41.***
podmínky  

Opravdu je možné na pobočce CK vymoct lepší podmínky než jsou ty které už mají předem připravené? Docela by mě zajímalo jak takové "smlouvání" vypadá. Prosím, pokud má ještě někdo s tímto zkušenosti, podělte se o ně.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Aleinad
06.06.2008 12:25 89.203.170.***
Skvělé řešení situace výměny hotelu ze strany CK  

Ahoj, bohužel mám také špatnou zkušenost s tím, že nám na zájezdu do Španělska CK World travel chtěla vyměnit dokonce místo pobytu, i když jsme při podpisu smlouvy výslovně upozorňovali na to, že nám na tomto konkrétním místě velmi záleží. Změnu jsme se dověděli pouze náhodou při nástupu do autobusu. Následoval telefonický rozhovor s danou CK, která nakonec pod tíhou mých argumentů ustoupila a zařídila nám pobyt v dané lokalitě. Od té doby se držím při podpisu smlouvy následujícího pravidla. Žádám, aby bylo v cestovní smlouvě uvedeno, že záměna místa či hotelu ze strany CK není možná. Pokud to cestovka odmítne, vím, že není spolehlivá a jdu o dům dál. Přesvědčila jsem se, že kvalitní cestovky s tím nemají problém. Tímto lehce předejdete případným problémům nebo máte alespoň velkou šanci u soudu. Z CK mohu vřele doporučit Intertrans, CK Prive tour z Písku a hlavně CK Petra tour (Ischia)- tak skvělé a precizní služby jsem jinde nezažila, opravdu se s nimi nemusíte bát vycestovat.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze