A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Skvělá prvotina

28.07.2011 18:21:11 | dopr
dopr
Jo, tak to byla paráda !
Moc hezky se mi to četlo a jsem strašně rád, že se tady objevil jeden z mála čtivých a zábavných cestopisů, ne jen klasické rádoby cestopisy se strohými hodnoceními plusů a minusů na 30 řádků, kterých jsou tady mraky.
Neméně jsem rád, že jste se pro Kalábrii rozhodli a hlavně, že se vám líbila.

Moc děkuju za poděkování a v neposlední řadě za pravidelné mailové updaty ! Jsem teď dokonale naladěn na náš odjezd. Díky za to !

P.S. Absolutně nejlepší byla epizoda Výšlap po okolí 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
elister 11.07.2012 12:46

Honzo. Letos jsme se s manželkou chystali do Kalábrie. V Itálii jsme nikdy nebyli a moc jsme se těšili. Bohužel, musíme cestu odložit na příští rok. A tak si občas alespoň pročtu váš cestopis a ten mi alespoň trochu můj smutek zmírní. Moc hezky jste to napsal, děkuji vám a těším se, že si od vás zase něco nového přečtu, třeba z vaší letošní dovolené.

• Anonym (6)
  • HonzaH
HonzaH 05.08.2011 21:44
Cestopis  

Přátelé, děkuji Vám všem za Vaše komentáře k cestopisu, který byl mou prvotinou, přesto, že jsme byli v Itálii již několikráte . . .

laguri:
i já jsem o něco starší ročník a 28 mi bylo již před 20 lety . . .i já řídím pouze sám, a i přesto, že najezdím v CZ několik tisíc km měsíčně, tak cesta v Itálii je pro mne cíl a zásadně nehltám kilometry a to už vůbec ne v noci.
Do té jižní Itálie se určitě vydejte, ostatně ono se hodně říká, že ta pravá Itálie začíná od Říma na jih :-)
Já k tomu ještě dodávám, že severní Italové nazývají Kalábrii a Sicílii opovržlivě Afrikou . . :-) O to více jsou tyto země pro nás lákavější . . .

laguri
05.08.2011 16:34 85.71.174.***

Naprosto skvělý cestopis. Myslím, že jsem už někde psal, že takové přispěvatele by Orbion měl hýčkat a nosit na rukou. Skutečný přínos celé cestovatelské obci.
Blahopřeji Honzo.
Také hodně cestujeme autem, ale do Jižní Itálie jsem se ještě neměl odvahu vydat. Jsem také o pár let starší (8) a i když jsem zvyklý na dlouhé trasy, tak už to není ono. Manželka neřídí, tak je to jen na mě a na navigaci, kam dojedeme.

martina 75
04.08.2011 17:14 212.158.156.***

Vy nejste jen výborný fotograf ;-) ale i perfektní spisovatel :-)Opravdu mooooc pěkné

• Anonym (5)
Alena Šepsová
04.08.2011 14:39 93.89.144.***

Děkuji za nádherný cestopis je to skutečné počteníčko.Super,super.Přeji Vám více takových cest a zážitků.

Kirscha_2 28.07.2011 22:21

Nádherné, nádherné,nádherné :-)- Dýchá z toho na mě přesně ta Kalábrie, kterou nám. Popisy cestovních zážitků, včetně troubení a blikání si přesně pamatuju a tímto jsem si oživila :-) a popis pizzerie Pizza vecchio Forno je tak lákavý, že příští rok ji zaručeně navštívím.
Děkuji ti za milé vzpomenutí mé maličkosti i za navnadění se na Itálii, ač jedu "pouze Řím". Tvoje popisy mě naprosto uchvátily, občas jsem se smála nahlas a občas překonávala slzy. A PS: nesouhlasím d Dopr... Nejlepší epizoda je ta se psem :-)

• Anonym (5)
dopr 28.07.2011 19:21
Skvělá prvotina  

Jo, tak to byla paráda !
Moc hezky se mi to četlo a jsem strašně rád, že se tady objevil jeden z mála čtivých a zábavných cestopisů, ne jen klasické rádoby cestopisy se strohými hodnoceními plusů a minusů na 30 řádků, kterých jsou tady mraky.
Neméně jsem rád, že jste se pro Kalábrii rozhodli a hlavně, že se vám líbila.

Moc děkuju za poděkování a v neposlední řadě za pravidelné mailové updaty ! Jsem teď dokonale naladěn na náš odjezd. Díky za to !

P.S. Absolutně nejlepší byla epizoda Výšlap po okolí 8-)

Zpět na všechny diskuze