A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Skotsko se Simon Tourist

24.08.2013 11:25:20 | Josef Parlesák
Josef Parlesák
Se Simon Tourist a s průvodcem Martinem Černým jsem byl poprvé na poznávacím zájezdu (Divoká krása Skotska 15.-22.8.2013). Přihlásili jsme se přes spolupracující CK Geops.
Hledal jsem chybu v přípravě nebo vedení zájezdu : marně . Jinak bych opakoval nadšený komentář uvedený účastníky zájezdu do USA. Martin je pro mne značka kvality. Bude-li se mi hodit téma, nebudu váhat...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.09.2013 10:51 90.180.214.***
Skotsko se Simon Tourist  

Pečlivě vymyšlený program zájezdu, bezchybně fungující organizace, Martin Černý udržoval výbornou náladu i přes nepřízeň počasí. Měl autoritu, byl vtipný, vstřícný, pozorný, nedával najevo únavu a trpělivě odpovídal na dotazy, někdy zcela zbytečné. Získal si obdiv a přízeň všech účastníků, které dokázal při delších přejezdech bavit ukázkami z literatury, anekdotami o Skotech, písničkami i vyprávěním osobních zážitků.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Kateřina Špolcová
03.09.2013 14:00 193.179.248.***
Divoká krása Skotska  

Na poznávacím zájezdě jsem se Simon Tourist byla poprvé, přihlásila jsem se před cestovní kancelář Geops a byla jsem naprosto nadšená. Nejen Skotskem, ale hlavně perfektní organizací zájezdu a ať přemýšlím, jak chci, neshledávám na celém zájezdu jedinou chybičku. Martin Černý je špičkový průvodce, lze ho jen a jen chválit a vřele mu děkuji za všechny pověsti, balady, písničky, vtipy, vyprávění o historii a tradicích. Byl to nádherný týden a cestovní kancelář Simon Tourist (navíc v kombinaci s Martinem Černým) budu vřele doporučovat všem, kdo si budou chtít udělat opravdu krásnou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Helena Květová
27.08.2013 22:28 176.98.110.***
Velká pochvala  

Martin Černý a zájezd do Skotska by na stupnice 1-10 obdržel 15. Byl to zážitek vysoce převyšující cenu zájezdu, náše spokojenost byla maximální. Vřele doporučuji se vydat kamkoliv ze zájezdem připraveným touto cestovní kanceláří.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Josef Parlesák 24.08.2013 12:25
Skotsko se Simon Tourist  

Se Simon Tourist a s průvodcem Martinem Černým jsem byl poprvé na poznávacím zájezdu (Divoká krása Skotska 15.-22.8.2013). Přihlásili jsme se přes spolupracující CK Geops.
Hledal jsem chybu v přípravě nebo vedení zájezdu : marně . Jinak bych opakoval nadšený komentář uvedený účastníky zájezdu do USA. Martin je pro mne značka kvality. Bude-li se mi hodit téma, nebudu váhat...

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze