A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

SITTWE

30.01.2014 20:17:14 | Alena Šepsová
Alena Šepsová
Zdravím Vás, k Vašemu albu - krása, krása a zase krása. Já osobně se nikdy do takových to končin nikdy nepodívám a tak ráda prohlížím alba z dalekých zemí. Z Vašich alb se člověk dozví jak se tam žije a vůbec si udělá představu o charakteru země. Docela by mě zajímalo, proč mají někteří pomalované tváře a čela bělobou / zda to má nějaký rituální nebo náboženský význam/ a na pár fotografiích mě upoutaly jakési bílé placičky, které sušili na sítích a na jedné fotografii jsou balíčky, kde jsou namalované vlaštovky - zajímalo by mě, jestli to není surovina k přípravě speciální polévky, která se připravuje v luxusních zahraničních restauracích a polévka má oficiální název vývar z vlaštovčích hnízd.Ještě mám takový asi ,,blbý" dotaz zda nemáte strach se stravovat běžně na ulicích.Mějte se fajn a plánujte další cestu to Vám přeje a za fotky děkuje Alena Šepsová
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2014 20:37 37.48.39.***
Re: SITTWE  

Děkuji za pochvalu:-) :-) :-) .Popisky ještě přijdou, tak tam to všechno bude:-) .
Tony tvářích je thanaka-jejich místní make up, ochrana před sluncem a ozdoba zároveň. V mých předešlých albech z Barmy jsou i různě ornamentální zdobení. Náboženský význam to nemá.Ty malé placicky jsou z ryb a s vlaštovčími hnízdy to nemá nic společného.
Stravovat se nebojím, ale na ulici si dávám jen to, co je osmažené nebo vařené. Opatrnost je na místě, to ano. Snažím se moc neriskovat. Nikdy jsem neměla vetší zdravotní problém.
Fotogalerie ještě nejsou hotové, chybí popisky, a ještě přijdou další alba. Musím si pospisit, na konci února mě čeká další cesta (Zanzibar).
Děkuji za návštěvu mých fotoalb. A ještě něco-BARMU MILUJI :-) :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alena Šepsová 30.01.2014 20:17
SITTWE  

Zdravím Vás, k Vašemu albu - krása, krása a zase krása. Já osobně se nikdy do takových to končin nikdy nepodívám a tak ráda prohlížím alba z dalekých zemí. Z Vašich alb se člověk dozví jak se tam žije a vůbec si udělá představu o charakteru země. Docela by mě zajímalo, proč mají někteří pomalované tváře a čela bělobou / zda to má nějaký rituální nebo náboženský význam/ a na pár fotografiích mě upoutaly jakési bílé placičky, které sušili na sítích a na jedné fotografii jsou balíčky, kde jsou namalované vlaštovky - zajímalo by mě, jestli to není surovina k přípravě speciální polévky, která se připravuje v luxusních zahraničních restauracích a polévka má oficiální název vývar z vlaštovčích hnízd.Ještě mám takový asi ,,blbý" dotaz zda nemáte strach se stravovat běžně na ulicích.Mějte se fajn a plánujte další cestu to Vám přeje a za fotky děkuje Alena Šepsová

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze