A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sicílie a Intertrans

22.08.2007 07:39:22 | Ari
Ari
Dobrý den všem! Nebyl jste náhodou někdo s Intertransem na Sicílii? Zajímalo by mě jestli to stojí za ty "prachy" :-) Jinak Intertrans je velice slušná cestovka, byli jsme s nima na Korsice a Francouzské riviéře a vše bez problémů, naopak nám personál vycházel maximálně vstříc, navštívili jsme i místa mimo program, když zbyl čas nebo nevyšlo něco z plánovaných činností kvůli počasí.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Shari
21.06.2009 17:37 195.122.220.***
RE: Sicílie  

Omlouvám se, Nil nebyl s Intertransem...

Shari
21.06.2009 17:19 195.122.220.***
Sicílie  

Byli jsme s Intertransem na poznávačce po Sicílii a byla to paráda. Bus pěkný, řidiči na jedničku (jak jízdou tak parkováním až u památek) stejně tak delegát a průvodce v jednom. Ze tří hotelů, kde se přespávalo, byly dva super a jeden průměr. Určo můžu doporučit (stejně jako poznávačku plavba po Nilu, to taky nemělo chybu)

• Anonym (1)
Joanna 03.10.2008 14:41
RE: zdařilo se!  

To je dobre - blahopreji z Krety :-D :-D :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ari 02.10.2008 19:08
zdařilo se!  

Cesta uběhla, byla občas i zábava a Sicílie opravdu zajímavá země! :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Joanna 10.09.2008 20:39
RE: RE: RE: Tak Jo  

To Ari: zítra odjíždí moje šéfová do Itálie a na Sicílii. Tak až do konce září budu stejně duchem v Itálii, protože držím pěsti jí a nohu v pěst dám tedy 19.9.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ari 10.09.2008 10:19
RE: RE: Tak Jo  

Toš to neber tak doslova ;-) jedu 19.9. 8-) kdybysme se už neviděli, tak na mě vzpominejte v dobrem ;-) :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Joanna 09.09.2008 18:40
RE: Tak Jo  

A kdy že to máme držet pěsti? Už dnes anebo od zítra? Já musím taky pracovat :-D :-D :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ari 09.09.2008 07:24
Tak Jo  

Tak letos to vyšlo, zatim to vypada, že se jede, to se ale těšim!!!! Držte pěsti ať to dopadne ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ari 26.06.2008 08:37
RE: RE: RE: RE: RE: Tak nic  

Díky za zkušenosti ze zájezdu, na kterých jsme s touto skvělou cestovkou ještě nebyly... je fajn, že to tak uměj asi všude, co organizují. Takže žádný strachy už nemám. ;-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Joanna 25.06.2008 17:27
RE: RE: RE: RE: Tak nic  

Ari, byl to pobytový na Costa Brava a bylo to fajn. Na můj vkus tam bylo až moc jídla a přitom cena byla přijatelná. Byl to sice zájezd busem, ale proč pořád létat. Řidiči a průvodci byli skutečně fajn, občerstvení, ač jsme každé 4 hodiny stavěli na zdravotní přestávky u čerpacích stanic, bylo OK a došlo i na české párky. S Intertransem jsem byla na poznávačce ve Švýcarsku a opět bez chybičky. Rychlé přesuny, čas na kochání, plavání i nakupování. Pokud někdy na poznávací, tak s Intertransem.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze