A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sardinie a Menorca? Jsou zde uprchlíci? Jak v těchto destinacích vychází cenově pujčení skůtru na 12

11.07.2017 13:10:57 | jneoralova
jneoralova
Chtěla jsem se zeptat zda jste teď někdo byl na Menorce a na Sardinii? My se tam chystáme a chtěla bych vědět jaká je tam nyní situace co se týče migrantů.

Zároveň mne zajímají ceny za půjčovné skůtru + benzinu v těchto destinacích.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 12.07.2017 06:53
Re: Sardinie a Menorca? Jsou zde uprchlíci? Jak v těchto destinacích vychází cenově pujčení skůtru n  

Přestaňte sledovat NOVA apod.
29. června jsme se ze Sardinie vrátili a za 15 dnů jsme neviděli jediného uprchlíka. Ani v Alghero, ani Santa Teresa, Porto Torres, La Madallena, Olbia, Sassari. To jsou větší, velká nebo přístavní města, či je v nich letiště. Nikde nikdo. Jen černoši na některých plážích nabízející různé cetky, ale ti jsou všude.

Benzín v průměru okolo 1,50 €, podle toho jak kde. Jinak je tam draho, tedy dráž jak například v Řecku.

• marbes
jneoralova 11.07.2017 14:10
Sardinie a Menorca? Jsou zde uprchlíci? Jak v těchto destinacích vychází cenově pujčení skůtru na 12  

Chtěla jsem se zeptat zda jste teď někdo byl na Menorce a na Sardinii? My se tam chystáme a chtěla bych vědět jaká je tam nyní situace co se týče migrantů.

Zároveň mne zajímají ceny za půjčovné skůtru + benzinu v těchto destinacích.

Zpět na všechny diskuze