A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sant´Angello Village-Cavallino

19.08.2009 11:26:28 | Eva Zborníková
Jako každý rok, tak i ten letošní jsme cestovali do Itálie. Jelikož nás bylo 6 dospělých a 2 malé děti, chtěli jsme společný apartmán (taky kvůli finanční situaci-apartmán pro víc lidí vyjde na míň),našla jsem na internetu nabídku od této CK, super areál. Hned jsem zavolala, že by jsme chtěli ubytování v apartmánech, jelikož apartmány byli už vyprodané, pan Maxa (asi vedoucí CK) mi nabídl ubytování v chatě Mobilhome Extra-pro náročné, že prý lidi si to chválí....tak po domluvě jsem souhlasila. Po příjezdu na místo jsme všichni nevěřili vlastním očím - prostě chata pro náročné nebyla, byla to obyčejná (ani nevím, jak to mám nazvat) asi chatka na kolečkách asi tak 3x7 metrů, vybavení sice bylo docela dobré, ale vůbec jsme se tam nemohli vejít, tam se totiž ani nedal rozložit kufr, pořád jsme nemohli pochopit, proč mi to pan Maxa nabídl pro 8 lidí. Celý týden jsme tam byli jako sardinky, ještě že jsme měli krásné počasí a byli venku,jinak by jsme se tam umlátili. Takže do Sant´Angella Village-chatka pro náročné už nikdy, nenechte se od pa Maxy zlákat, že někteří klienti byli nadšení. Jinak areál byl opravdu suprovej a moře taky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
exkalibr
15.04.2011 08:42 194.228.18.***
RE: Sant´Angello Village-Cavallino  

Na Sant Angello nenechám dopustit ,je to super i cestovka.. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (23)
mufinek
31.12.2010 10:36 90.179.17.***
RE: RE: Sant´Angello Village-Cavallino  

DO Sant Angell Village v Cavalinu pojedeme příští rok už potřetí, pro děti naprosto super, Terra tour měla vždy ochotné delegátky a jednání s touto ck bylo bez problémů, snaží se vždy vyhovět. Na svých stránkách má podrobný popis ubytování i s mírami, pokaždé to odpovídalo.

• Anonym (1)
  • Anonym (33)
Jana Růžičková
30.12.2010 09:39 213.226.224.***

Dovolená v Sant Angello Village - Cavallino je jedna z nehlepších, alespoň pro naši rodinu, do tohoto kempu jezdíme každý rok společně s našimi přáteli a za sebe mohu jen doporučit.( příští rok opět, již po osmé)Co se týká cestovní kanceláře Terra Tour a následně p.Mixy - velice slušné chování, vstřícný přístup, vždy vyhověl, za ty roky jsme nezažili jediný problém... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (33)
micák 12.11.2009 04:11
RE: RE: RE: Sant´Angello Village-Cavallino  

Nechci svým příspěvkem zasahovat do sporu TT-EZ, ale jenom za sebe chci říci že vždy si objednávám větší apartmán, tedy billo (3/4) i když jezdíme jenom dva. Mono (2/3) se mi zdá malé. Kdybychom jeli třeba s vnoučkem, určitě by musel mít plnohodnotnou postel (ne přistýlku).Nepřipadalo by mi správné, aby spával na nějaké jakobyposteli.
Většinou jezdíme na nová místa - ale rád se vracím tam, kde se nám líbilo. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Lenka Edelmannova
10.11.2009 21:10 88.100.15.***
RE: RE: Sant´Angello Village-Cavallino  

Dobrý den pani Zborníková,
musím reagovat na Vaše velmi silná slova.V Sant´Angello Village jsem byla s rodinou a dětmi již dvakrát a vždy jsem byla velice spokojena jak s ubytováním tak i s jednáním s cestovní kanceláří Terra Tour.Vždy jsme dostali opravdu přesný nákres našeho ubytování a proto nechápu čemu se divíte,když si objednáte menší kapacitu ,ale zřejmě neumíte číst.Ani jste si nepřečetla pořádně jméno.Pan se jmenuje Mixa a ne Maxa.A nemluvte za ostatní.Píšete,že jezdíte do Itálie každý rok.Zřejmě na tom něco bude ,když pokaždé hledáte jiné ubytování.

• Anonym (2)
  • Anonym (26)
dádaa
10.11.2009 13:31 80.188.56.***

Na co si paní stěžuje? Rozhodla se sama pro 8 lidí vzít 6 - lůžkovou chatu, tak nechápu, proč si stěžuje. Je lepší si připlatit a mít pohodlí, ne se "chrtit" a pak si stěžovat. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (22)
Terra Tour
10.11.2009 07:40 72.253.48.***

Paní Zborníková zde neuvedla jednu důležitou věc, a to že si původně vybrala apartmán, který byl rovněž šestilůžkový! Proč si zcela záměrně vybírala ubytovací kapacitu pro mnohem menší počet osob než nakonec skutečně jelo? Mohla mít 2 čtyřlůžkové bungalovy nebo mobilhomy, které by přesně odpovídaly počtu cestujících. Jelikož apartmány již byly obsazené, nabídli jsme klientovi náhradní možnost ubytování, a to zmiňovanou mobilní chatu Burstner Extra, rovněž se stejným počtem lůžek jako má apartmán, o žádné "lákání" se v žádném případě nejednalo. Obsazení nad rámec počtu lůžek umožňujeme na výslovné přání klienta a jen v ojedinělých případech. Klient byl zcela jednoznačně seznámen s tím, že se jedná o ubytování pro 6 osob, se 6-ti lůžky a odpovídajícím vybavením pro stejný počet osob. Vše je zřetelně uvedeno na našich webových stránkách nebo tištěném katalogu. Klienta jsem při hovoru odkázal právě na popis chaty na webových stránkách, upozornil jsem ho především na přesný nákres vnitřního řešení chaty, z kterého jasně vyplývá velikost jednotlivých ložnic a dalších prostor. Klient chtěl ušetřit (jak zde sám uvádí), proto se sám a dobrovolně rozhodl obsadit tuto chatu dalšími 2 dětmi navíc, což následně potrvdil svým podpisem i v objednávce pobytu, ve které je výslovně uvedeno: "2 děti navíc bez nároku na vlastní lůžko". Slovo mobilní v popisu chaty skutečně znamená, že se jedná o "chatu na kolečkách" i když je nepohyblivá. Trváme však jednoznačně na tom, že šestilůžková chata Burstner Extra je nadstandardně vybavena, a to 2 oddělenými ložnicemi, 2 sociálními zařízeními, 2 kuchyněmi, klimatizací, TV-SAT, 1 velký úložný prostor u ložnice + velká skříň v další ložnici, chata se skvělým umístěním v areálu, fotografie i informace na webu přesně odpovídají skutečnosti. Je rovněž pravdou, že chata je u našich klientů velmi oblíbená, někteří tuto chatu každoročně pravidelně objednávají i rok předem! Je nám líto nespokojené reakce paní Zborníkové, kterou si ale zapřičinila záměrným přeobsazením chaty sama. Naší chybou bylo, že jsme jí to umožnili. Snažili jsme se vyhovět přání klienta.

• Anonym (1)
  • Anonym (49)
Eva Zborníková
19.08.2009 11:26 195.47.24.***
Sant´Angello Village-Cavallino  

Jako každý rok, tak i ten letošní jsme cestovali do Itálie. Jelikož nás bylo 6 dospělých a 2 malé děti, chtěli jsme společný apartmán (taky kvůli finanční situaci-apartmán pro víc lidí vyjde na míň),našla jsem na internetu nabídku od této CK, super areál. Hned jsem zavolala, že by jsme chtěli ubytování v apartmánech, jelikož apartmány byli už vyprodané, pan Maxa (asi vedoucí CK) mi nabídl ubytování v chatě Mobilhome Extra-pro náročné, že prý lidi si to chválí....tak po domluvě jsem souhlasila. Po příjezdu na místo jsme všichni nevěřili vlastním očím - prostě chata pro náročné nebyla, byla to obyčejná (ani nevím, jak to mám nazvat) asi chatka na kolečkách asi tak 3x7 metrů, vybavení sice bylo docela dobré, ale vůbec jsme se tam nemohli vejít, tam se totiž ani nedal rozložit kufr, pořád jsme nemohli pochopit, proč mi to pan Maxa nabídl pro 8 lidí. Celý týden jsme tam byli jako sardinky, ještě že jsme měli krásné počasí a byli venku,jinak by jsme se tam umlátili. Takže do Sant´Angella Village-chatka pro náročné už nikdy, nenechte se od pa Maxy zlákat, že někteří klienti byli nadšení. Jinak areál byl opravdu suprovej a moře taky.

• Anonym (40)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze