A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Sama na dovolenou

05.06.2013 06:48:05 | lisa11
lisa11
Jelikož mi přítel letos oznámil, že o mé dovolené má jiné plány, uvažuji, že pojedu sama. Chtěla bych Baleáry, Řecko nebo Bulharsko. Nebude to vypadat, že tam jedu balit chlapy? O to vážně nemám zájem. Ale od zimy se těším na moře a jsem hodně zklamaná.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.12.2016 14:18 46.229.224.***
Re: Sama na dovolenou  

Já pojedu taktéž sama. 22.12-29.12, Nepal (přes http://www.exotickapriroda.cz/zajezdy/nepal). Tak nějak bez přítele, kámošky mají plány nebo něco, a já to období raději stravím aktivněji, než vysedáváním u vina a civěním do ničeho...

Neregistrovaný uživatel
06.12.2016 11:42 62.210.129.***

No právě že to na škodu rozhodně není...ale každý je jiný. Někdo jezdí rád sám, někdo zase s někým :-)
Záleží na každým :-)
Ale halvně tady na tomto pobytě poznáš lidi, je tam pak parta, takže ses s lidma.

Neregistrovaný uživatel
29.11.2016 22:36 92.52.9.***
Re: dovolená v zahraničí se cvičením  

Dievčatá - prečo samé? Niet nad výživnú dámsku jazdu :-) - v čase internetu predsa nemôže byť problém pri troške námahy nájsť "spriaznenú dušu" na cestu či pobyt. Ja som na Orbione našla spolucestujúce a predsa len - podľa mňa je skvelé mať zážitky počas cesty s kým zdieľať, či nie?

Neregistrovaný uživatel
29.11.2016 09:38 46.166.148.***

jo? Tak díky..možná to tam taky koupím, uvidím.
Jo?No já jsem právě sama jako nikdy nebyla, ale dost o tom přemýšlím, že bych si taky mohla od všech odpočnout, ono to asi není na škodu, co:) :) :-)) :-!

Neregistrovaný uživatel
28.11.2016 13:21 192.160.102.***

jj ck capro jsem byla na víkendovém pobytu, zatím jen v ČR. Ale moc se mi to líbilo, přemýšlím o tom zahraničí právě.
Já jezdím ráda spíš sama. Protože si potřebuji od lidí tady vždycky odpočinout :-) :'(

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 11:19 83.240.86.***
dovolená v zahraničí se cvičením  

Já přemýšlím, že pojedu příští rok sama na pár dni do zahraničí na dovolenou s cvičením.
Narazila jsem na webové stránky dovolena-cviceni.cz a chtěla jsem se zeptat, zda někdo náhodou si od nich nějakou takovou dovolenou už koupil? Jaké jsou zkušenosti?
A jezdíte takle někam sami ?

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 15:11 194.169.252.***
Re: sama s dítětem na kratší dovolenou  

Zdravím. Jsem sama se dvěma dětma. Taky plánuji něco na léto. Tak 7 dní, aby mě to nezruinovalo :) Prostě něco pro nenáročné. Bude to naše prví dovolená (tedy pokud bude...)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 14:25 217.170.201.***
Re: sama s dítětem na kratší dovolenou  

To znám, když na tatínka není spolehnutí :-( koukni se na CK capro, mají hezký pobyty se cvičením a pro děti mají zajištěný program. Můžeš tam vzít dceru klidně sebou. taky jsme to s kamarádkou takhle udělaly a byla to bezvadná kratší dovolená.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 20:15 194.228.20.***
Hledám spolucestující Egypt říjen 2016 na 11-12 dní (Praha)  

Ahoj je mi 46 let a ráda bych jela v říjnu do Egypta na 11-12 dní od eximu (hotel dohodou). Je tu nějaká žena co by jela také z Prahy a okolí. Potřebuješ také odpočinek, relax a nemáš s kým jet? Budu ráda když se ozveš a domluvíme se u kávy.
email: oli-va1@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 10:14 5.199.130.***
sama s dítětem na kratší dovolenou  

Je tu nějaká maminka co zkoušela nějaký pobyt sama s dítětem? Chtěla bych jet alespoň na prodloužený víkend s nějakým cvičením, abych se odreagovala. Ale musím vzít dceru sebou. Rozvádím se,takže nějaký hlídání jen tak nehrozí. Nevíte o hezkém pobytu, kam bych ji mohla vzít sebou.

Zpět na všechny diskuze