A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

S Kovotourem Plus již NE

13.07.2008 19:49:02 | Eva O.
CK Kovotour Plus nedoporučuji, nedodržení sjednaných a zaplacených! podmínek, hotel Park v Budvě rovněž nedoporučuji. Neochota, nepřipravenost. Historická Budva pěkná, ale jinak nám připadalo, že si Černohorci turistů, kteří je živí moc neváží. Kolem nás bylo hodně nespokojených a naštvaných klientů Kovotouru Plus.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.10.2015 01:47 90.176.48.***
Re: souhlasím  

Já osobně mám podobnou zkušenost s CK Kovotour plus a také ji nikomu nedoporučuji

Magda

Neregistrovaný uživatel
03.10.2015 01:42 90.176.48.***
S CK Kovotour plus již nikdy  

V září 2015 jsem byla s kamarádkou s CK Kovotour plus v Albánii v hotelu Klajdi 4*. Jednalo se o 8 denní pobytový zájezd letecky, z toho první den na hotelu 4 hodiny a poslední den 15 minut. Před touto CK varuji - služby deklarované v katalogu neodpovídají skutečnosti, delegát má problémy s češtinou, nedostatky ve službách hotelu ani na žádost klientů neodstraní, je neochotný, na fakultativních výletech si zařizuje osobní věci a klientům se nevěnuje jak by měl, sociální zařízení - špína (člověk se štítí něčeho dotknout), hotelová pláž neuklízena po celou dobu pobytu - špína, personál neochotný - nemluví anglicky, stravování - plná penze (na stolech někdy schází ubrousky, jídlo není průběžně doplňováno, nápojové automaty nefungují jak mají - místo nápoje teče horká nebo studená voda, člověk se musí všeho domáhat - poslední den balíček snídaně a oběd v hodnotě celkem cca 50,- Kč, v balíčku nahnilé ovoce, autobusy jsou poruchové - vyměňují je za jiné (vzniká nepříjemná časová prodleva). Na zpáteční cestě na letiště jel s námi pouze řidič, který neuměl ani česky ani anglicky (jeli jsme přes hranice do Černé Hory) - delegáta suplovali ochotní klienti (manipulace s cestovními pasy). CK Kovotour plus se prokazuje oceněním "nejlepší CK v ČR v letech 2010-2014", což je přinejmenším klamavá reklama. Za klamavou reklamu je také možné považovat služby uvedené v katalogu, které ani náznakem neodpovídají skutečnosti. Tuto CK dalším klientům nedoporučuji, neboť služby, které v cenové relaci nabízí jako hotel 4* a česky mluvící delegát vůbec neodpovídají skutečnosti.
Magda

KamilaPetrovska 10.11.2014 22:21
CK KOVOTUR PLUS & REPORTÉŘI ČT 1  

Takovou smršť stížností ještě před odvysíláním reportáže, to nás potká jednou za čas. Že se nás autor pokoušel zastrašovat právními důsledky, to by se ještě dalo přejít. Horší je, že reportérku neváhal obvinit z toho, že je podplacená. Samozřejmě bez sebemenších důkazů. A tato obvinění byla součástí dopisů, které adresoval přímo generálnímu řediteli České televize. To může udělat jen člověk, který se domnívá, že mu je vše dovoleno. A kdo je touto nedotknutelnou osobou? Sociální demokrat Jiří Hájek, který je zároveň vlastníkem cestovní kanceláře Kovotour plus. A právě ta získala několik nadstandardních smluv od zdravotních pojišťoven, které budí řadu silných pochybností. Více uvidíte v reportáži Anety Snopové. *od 13:00min.....

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct

Neregistrovaný uživatel
09.09.2014 18:15 193.165.36.***

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS nikomu nedoporučuji. Jejich jednání je nese-
riozní a uvádějí klienta v omyl. Nedá se spolehnout na to, co Vám naslibují při
koupi zájezdu

Roman
15.06.2014 21:03 88.101.47.***
nikdy více  

S Kovotour už nikdy víc ...za hodně peněz málo muziky,co naslibují nesplní...už raději NIKDY !!!

• Anonym (2)
Petr12
22.07.2009 13:32 62.240.190.***
Za málo peněz málo muziky  

Začátkem července 2008 rodiče letěli s CK KOVOTOUR PLUS z Ostravy do Černé Hory, městečka Ulcijn. Realita zcela odpovídala katalogovým údajům. Jednoduché, ale čisté ubytování, slušné stravování a nádherné koupání. Jedinou stížnost jsem slyšel na zcela nekompetentní delegátku. Ale mamina se domluví všude a výlety si zorganizovala sama. Trochu se bála letu s místním dopravcem, ale jak sama dodala, co by chtěla za tak málo peněz.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ondřej Matoušek
13.07.2009 11:36 79.29.201.***
RE: RE: S Kovotourem Plus již NE  

Dobrý den. Zaujala mne tato diskuze a bohužel musím souhlasit s příspěvkem níže. Pokud klient hledí především na nízkou cenu zájezdu, nemůže očekávat přílišný konfort. Proto i já doporučuji raději připlatit a zvolit destinaci, která zaručuje konfortnější dovolenou. Na druhou stranu záleží i na společnosti kterou volíte. Někdy i prověřená CK může selhat. To už je vše zase o profesionalitě CK, ale to už je zase jedna z nikdy nekončících debat o cestovních kancelářích.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Alena Němečková
10.07.2009 11:41 88.102.107.***
RE: S Kovotourem Plus již NE  

Zcela souhlasím. Mám s touto CK stejné zkušenosti z roku 2007. Při nástupu řidiče nezajímalo, že máme v seznamu od CK poznámky o zajištění sedadel. V horku aubus topil, prý s ohledem na naše zdraví, aby nebyl rozdíl mezi teplotou uvnitř a venku. Bydlení v kopci u velmi rušné silnice, kdy nám kufry odvezli dolů k jídelně a my je zpět na úroveň recepce tahali asi po asi 160 schodech. Před tím delegátka tvrdila, že u silnice bydlet nebudeme, že tam ubytovávají jen děti z ozdravných pobytů. I to je hrozná představa. Jídelna bez klimatizace byla hrozná. Švédské stoly nedoplňované, malou pestrost bych pominula. Dolívání vody do kompotu 1:1 přímo před námi nás už jen pobavilo. Hrozná cesta byla zpět, kdy první pauza byla nad Dubrovníkem, kde nebyly toalety a další zastávka byla až nad ránem, což nebylo k přežití. Jsem zvyklá na dovolené jednoduššího typu i All incluz.a nikdy si nestěžuji, ale toto bylo o aroganci ze strany CK, která nezajistila ani řidiče kteří by znali trasu,protože jsme se nesložili na trajekt, tak nás vezli oklikou. Bez pomoci pasažérů nenašli ani hotely. Nic nemělo úroveň, která byla zaplacena. Proto nikdy více.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Evinka 18.08.2008 12:39
Kovotour plou?  

Tak to jste mne nepotěšili... :-x

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
blazka
12.08.2008 21:43 85.135.87.***
RE: S Kovotourem Plus již NE  

:-(

• Anonym (2)