A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

S EXIM El Salvadoru

27.01.2008 16:36:02 | Zdenek 13
Byl někdo s Exim Tours v El Salvadoru ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Yanina 19.02.2009 19:55
Poznávací okruh -Salvador  

Dobrý den, v březnu máme zaplacený Velký okruh po stopách Mayů s Eximem, mám dotaz na ty, co ho již absolvovali – jaká úroveň ubytování je v průběhu okruhu (nejde mi o luxus, ale o čistotu a absenci „zvířátek“), případně o vaše poznatky, na co si dát pozor v negativním slova smyslu. Co pozitivního mohu čekat od Střední Ameriky vím z okruhu po Mexiku. Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
NM
10.10.2008 11:36 195.250.152.***
RE: S EXIM El Salvadoru  

Dovolím jeden odkaz na stránky jen o el salvadoru: http://www.Elsalvador.sk v slovenštině-

Dana10
11.09.2008 11:28 195.113.85.***
RE: RE: RE: Salvador  

Letíme po Novém roce na Velký okruh za Mayskou civilizací El Salvador, beru všechny rady, informace

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
fiona 07.04.2008 15:32
RE: RE: Salvador  

Ohledně Salvadoru na 123exotika.cz, případně další dotazy odpovím individuelně mailem nebo na soukromých zprávách. Zde na to stále ještě není téma.

• Anonym (2)
Aktij 07.04.2008 11:36
RE: Salvador  

Je někdo ochotný mi poradit na cestu do El Salvadoru? Zajímá mě vše. Prosím poraďte, pokud už máte zkušenosti.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
fiona 06.03.2008 09:40
RE: Pro Fiona: S EXIM El Salvadoru  

Tak jsem se včera vrátila, byla jsem naprosto nadšená, moc se mi tam líbilo. Podrobně jsem o tom napsala na 123exotika.cz, dám tam o víkendu i nějaké fotky, když tady stále není odpovídající téma. Třeba to admin časem také udělá, aby se dalo psát i o jiných exotických zemích......

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ivona
27.02.2008 10:43 89.24.5.***
Pro Fiona: S EXIM El Salvadoru  

Let trval 14 hodin, odbavení v hotelu bylo do 5minut,hotel je velmi pěkný, čistý a rozlehlý.Bazény a zahrada nádherně udržované.Výltů se dá koupit asi 6.Nejvíce se nám líbil Mayský okruh a výlet vrtulníkem.Celý pobyt bylo nádherné počasí.Na každém kroku nás doprovázela policie.Jídla hodně a vynikající.Nejhezčí bylo,že v této destinaci je málo turistů.A domorodci pokud uvidí nějakého turistu tak jsou hodně vydivení.Všichni vlastní zbraně-viděl přestřelku je docela normální.V plážovém klubu jsou velké vlny /otevřený oceán/-nádhera.Ale v době kdy jsme tam byli se utopil kanaďan.Jinak vše doporučuji. Nejhezčí dovolená,kde jsem zatím byla.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
V
25.02.2008 08:03 82.100.29.***
Salvador  

:-P Byli jsme v Salvadoru od 2.1.2008. Teď už jen s nostalgií sledujeme Koření v sobotu na Nově, kde jsou reportáže z výletů. Je zajímavé vidět v Čechách v televizi to, co jsme sami viděli a lidi s kterými jsme se setkali v takové dálce. Byl to sen. Pokud budete chtít vědět nějaké podrobnosti, napište na e-mail.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Vea
22.02.2008 21:46 217.115.251.***
RE: RE: RE: RE: S EXIM El Salvadoru  

fiono, přeji pěknou dovolenou !!!

fiona 22.02.2008 21:37
RE: RE: RE: S EXIM El Salvadoru  

tak jak vidím, mám opět smůlu na informace o Salvadoru. Vždy se nechám nalákat příspěvkem někoho, kdo tam byl, ale bohužel na můj dotaz nedostanu žádnou odpověď. To se mi stalo i na jiných fórech. Mám takový návrh: Prosím vás, vy, kdo nechcete ostatním poradit a ni se podělit o zážitky či rady, týkající se lokality, kde jste byli a o které jste se zde zmínili, tak radši příště nepište vůbec nic, mohl by se totiž zase někdo nalákat a nějakou radu od vás chtít a to vy přece nechcete. Děkuji.Do Salvadoru letím již zítra, tak se snad i bez odpovědi Ivony obejdu. Já se snažím vždy, když vím, odpovídat, jak zde, tak i na ostatních cestovatelských fórech, tak slibuji, že až se vrátím, určitě něco ohledně Salvadoru napíšu a kdo bude chtít něco víc vědět, tak odpovím.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze