A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ryanair zavazadla, kolik kg?

24.08.2008 15:52:33 | barbaras
ahoj, chci se poradit mám objednané dvě zavazadla, na netu jsem se dočetla, že dohromady mi zavazadla můžou vážit 15 kg. ale známí říkali, že měli 2 zavazadla a každé mohlo vážit 15 kg, dohromady 30kg, nevíte někdo, jak to opravdu je, kdo lítáte s více zavazadlama
díky moc za vše, jsem s tim uplně zoufalá
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katekat 27.08.2008 19:40
RE: RE: RE: RE: Ryanair zavazadla, kolik kg?  

Ahoj barbaras, poslala jsem ti odkaz na podminky, tak si to precti a vytiskni a pak se s nima muzes hadat...Tak to tam pisou, balikovka asi vysla mnohem draz...Ale hlavne, zes to vyresila ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
barbaras
26.08.2008 16:38 86.140.29.***
RE: RE: RE: Ryanair zavazadla, kolik kg?  

díky, no s tím zaplacením navíc za další zavazadlo jsem docela zmatená, ale to už neva. zjištovala jsem si to i na letišti a nezčítá se to, třeba 5 zavazadel, ale dohromady 15 kg, jsou to vyděrači :-( takže už jsem jedno posílala z anglie domů balíkovou službou a ted e do toho limitu už snad vlezu.ale díky za info

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
katekat 24.08.2008 19:42
RE: RE: Ryanair zavazadla, kolik kg?  

Ještě přesněji dle webu (http://www.ryanair.com/site/EN/conditions.php?pos=MYFLIGHT) :
Jedna osoba může mít až 3 zavazadla, která nepřekročí limit 15kg. Překročíte-li váhový limit, poplatek za každé kilo navíc je €15. Pokud víte, že na jednu osobu budete mít dvě zavazadla a větší váhu, pak se vyplatí zvážit zaplacení poplatku za druhé zavazadlo, který činí €20 za jednu cestu.
Doufám, že jsem ještě víc nezmátla :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
katekat 24.08.2008 19:31
RE: Ryanair zavazadla, kolik kg?  

U Rynairu lze mit jedno zavazadlo na osobu max. do 15 kg. Nekdy to scitaji, takze jeden kufr muze mit 10kg, druhy 20kg ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
barbaras
24.08.2008 15:52 86.140.29.***
Ryanair zavazadla, kolik kg?  

ahoj, chci se poradit mám objednané dvě zavazadla, na netu jsem se dočetla, že dohromady mi zavazadla můžou vážit 15 kg. ale známí říkali, že měli 2 zavazadla a každé mohlo vážit 15 kg, dohromady 30kg, nevíte někdo, jak to opravdu je, kdo lítáte s více zavazadlama
díky moc za vše, jsem s tim uplně zoufalá

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze