A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ryanair,koupě letenky online a další postup?

06.06.2010 20:39:37 | Malta
Malta
Ahojte, kupoval jste někdo letenku u Ryanair? Dcera by měla letět z Blavy koncem měsíce do Itálie a potřebujeme koupit letenku. Již jsem tak nějak procházel online objednání na jejich web stránkách, ale zatím jsem nepokračoval dále. Potřeboval bych vědět jak t o v praxi funguje. Vím že tam bylo možné potvrzení SMS, ale dočetl jsem se tam že má něco přijít mailem a to se má vytisknout ... nevím přesně. Může někdo poradit? Jak je to s platbou, je tam nějaký zahraniční účet, nebo je tam možnost paltit v czk na český účet? V Blavě se pak jde na přepážku Ryanairu s tím vytištěným dokumentem, nebo jak? Budu vděčný za každou radu ... moc díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mispi 03.11.2015 09:44
Re: Ryanair,koupě letenky online a další postup?  

Pridám veľmi dobrú skúsenosť s Customer service Ryanairu. Včera som mal asi blbý deň, kupoval som dosť komplikovaný routing do Santiaga /4 samostatné letenky- každý úsek separátne, navyše som kupoval pre sestru, nie pre manželku/, mal som zle nastavený limit na karte a tým i na PayPal, nešla platba... skrátka znervóznel som a urobil dve chyby... Na jednom zo segmentov som napísal namiesto sestrinho mena manželkino a na ďalšom som kúpil ranný let namiesto večerného... Prišiel som na to hneď a pomyslel som si 90 € v prd....
Ale... Ryanair ponúka možnosť opravy zlých údajov do 24 hod. od kúpy BEZPLATNE. Nikdy som to nepotreboval, nevedel som o tom. Cez live chat - mimochodom s údajom , kedy sa s vami operátor asi spojí, som sa do 2 minút dostal na poradie a po overení rezervácie zmena prebehla v oboch prípadoch do 5 minút - na mail mi prišli opravené rezervácie. Podotýkam BEZPLATNE.
Niekto na Ryanair nadáva, ale toto ma uplne položilo, vôbec som to nečakal...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2015 14:11 92.52.52.***
Re: Check-in  

Časť odpovede je už v samotnom texte - bez zakupenia sedadla sa da check-in zrealizovať v intervale 7 dni pred odletom až 2 hodiny pred odletom.
Ide vlastne registráciu na let a o získanie palubného lístka.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Marta
30.06.2015 16:19 217.197.144.***
Check-in  

Prosím poraďte. Jsem již stará paní a poprvé letím sama. Letenku u spol. Ryanair jsem zakoupila on line. Odlétám 11.7. A opravdu nemohu pochopit kdy vlastně ( a jak a co to je) si vytisknout check-in. Kopíruji údaje, z kterých mně zbývají na hlavě už jen dva vlasy. 8-) Konkrétní sedadlo zakoupeno nemám. Tak kdy teda , kolik dnů před tím 11.7. mám tuto akci provést? samé nejdří to a nejdříve ono. Děkuji jen za seriózní odpovědi, opravdu to nevím. Děkuji
kopíruji odstavec, který nechápu. " Registrace (vytištění palubního lístku) přes web portál www.ryanair.com je bezplatná a je možné ji provést nejdříve:
30 dnů před plánovaným odletem a nejdříve 2 hodiny před plánovaným odletem na jeden směr letu, pouze v případě zakoupeného místa (sedadla) v letadle,
7 dnů před plánovaným odletem a nejdříve 2 hodiny před plánovaným odletem na jeden směr letu bez zakoupeného místa (sedadla) v letadle."

• Anonym (1)
italik 22.11.2012 09:25

A co děti mají to levnější?? O:-)

• Anonym (1)
italik 22.11.2012 09:22
letět s Ryanairem a dítě sebou  

Kolik stojí letenka pro dítě a od kolika let do kolika?Děkuji :-S

• Anonym (1)
Big smile 11.11.2012 11:04

Master Card prepaid nevydává žádná česká banka, musíte zkusit u nějaké zahraniční.

• Anonym (1)
italik 02.10.2012 10:10
karta  

Chtěl bych se zeptat.Má někdo kartu od Ryanairu.Jak ji mám získat a kolik stojí?
Je to vlastně platební karta ale lety jsou podstatně levnější!! :-!

• Anonym (29)
  • Anonym (29)
bronak
03.05.2012 00:19 81.92.159.***

Dnes jsem zakoupila u Ryanair letenku pro sebe a dceru infanta 23 měsíců. Jména jsem uvedla přesně dle návodu přesně podle našich pasů (dcera má 2 křestní jména). Na okamžitém potvrzení je mé celé jméno + infant. E-mailem mi přišlo další potvrzení, kde je uvedeno správně mé celé jméno a u dcery 2 křestní jména a část příjmení. Už jste se tímto problémem někdo setkal? Na leteckou společnost se nedá napsat dotaz a snad ani zavolat.... :-S

• Anonym (28)
  • Anonym (29)
Audit.cz
15.04.2012 12:16 109.80.81.***
Re: pilulka  

Ryanair přerušil lety na Gran Canarii z Blavy na letní sezonu 04/05/2012 do 27/10/2012. :-@

• Anonym (29)
  • Anonym (28)
Majkl
11.09.2011 17:44 213.210.175.***
Re:  

Pokud myslíš lety z Bratislavy na Gran Canarii, tak ty nekončí. Ryanair lety ponechává i na zimní letový řád, tj. od 1.listopadu 2011 do 30.dubna 2012, letenky jsou již v prodeji ;-)

• Anonym (29)
  • Anonym (28)
Zpět na všechny diskuze