A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ryanair a příruční zavazadla

17.07.2009 01:38:01 | xdeutschx
Letěli jsme s ryanairem do alghera, ale 3 x jsme přestupovali,POZOR někde vám budou kontrolovat rozměry příručního zavazadla zatím jsme zjistili:Pisa(Florencie) Frankfurt-Hahn tady fakt bacha když se jim zavazadlo tak ho musíte přednima strčit do toho boxu musíte ho tam narvat.Jinakc tady zavazadlo ok:Praha Alghero Hamburg-Lubeck.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 10:50 95.103.182.***
Re:  

Príručné zavazadlo si musíš zobrať väčšinou do lietadla sám. Nám sa však už stalo, že lietadlo sa napnilo batažinou a tým, čo nastupovali poslední, zobrali batožinu do podpalubia.
Má to svoje výhody a aj nevýhody. Nevýhodou je, že musíš ísť na pás pre batožinu a zdržíš sa na letisku oveľa dlhšie.

A keď sme v zime leteli z Krakowa do Malagy, veľkosť kufrov nikto neriešil (bolo to 22.12., t .z tesne pred Vianocami). My sme mali priplatené veľké kufre, tie nám zobrali pri odbavení. Ale v lietadle bolo vidieť naozaj "veľké kufre". Nedalo sa tam ani poriadne chodiť. Letušky však boli v pohode, vždy veľký kufor premiestnili inde, aby ste prešli.

Jaso
:-) :-) :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 06:49 92.52.62.***
Re: Příruční zavazadlo  

Časť z príspevku dňa 3.8.2017 o 5:40
"Je nutností mít kufr na kolečkách (což je uvedeno na jejich stránkách)"?

Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 00:07 87.120.179.***

Ne opravdu jsem se jen chtěla informovat jestli to nebude problém, protože jsem ještě nikdy neletěla jen s příručním zavazdlem ;) ale chápu že se vždycky najde někdo, kdo se ve všem potřebuje šťourat....

Neregistrovaný uživatel
03.08.2017 10:23 92.52.62.***

Kde je prosim na strankach Ryanair napísané že príručná batožina musí byť kufor na kolieskach?
Podla mna tu ide iba o skrytú reklamu na danú značku v linku v príspevku.

Ryanar uvadza ma svojich stránkach nasledovne informacie:
Pasažier , si môže na palubu lietadla spoločnosti Ryanair vziať dva kusy príručnej batožiny. Rozmery veľkej príručnej batožiny nesmú byť väčšie ako 55x40x20 cm a nesmie byť ťažšia ako 10 kg. Čo sa týka druhej príručnej batožiny , tá nesmie byť väčšia ako 35x20x20 cm a prekročiť hmotnosť 5 kg.

Katerina23 03.08.2017 09:02

Ahoj, můžeš mít v pohodě sportovní tašku. Také jsem letěla do Girony s příručákem a neměla jsem kufr. :-)

mispi 03.08.2017 08:13
Re: ryanair a příruční zavazadla  

Môžeš mať čokoľvek, čo sa v prípade kontroly zmestí do meracej klietky

Neregistrovaný uživatel
03.08.2017 05:40 87.120.179.***
Příruční zavazadlo  

Ahoj, na začátku října se chystám do Barcelony. Uvedeno je, že můžu mít příruční zavazadlo 55cm x 40cm x 20cm. Je nutností mít kufr na kolečkách (což je uvedeno na jejich stránkách) nebo můžu mít i normální sportovní tašku, která odpovídá rozměrům? Například takovou? https://www.sportisimo.cz/reebok/found-m-grip/158453/

Díky :)

hardy
30.08.2015 22:08 178.22.116.***

V Brně ani v Londýně tohle neřeší.Byl sem svědkem že někteří mělí příruční kufry ,tak velké že by si museli uřezat kolečka aby je narvali do boxů :-D

Katerina23 27.08.2015 09:31

Já mám s Ryanairem tuhle zkušenost:
v Brně se jen mrkli, jaké mám zavazadlo, nikdo neřešil rozměry ani váhu ani moji kabelku. V Bratislavě totéž. Ale v Gironě, tam se přeměřoval každý centimetr a běda pokud jste zavazadlo do mřížky cpali násilím. Tehdy jsem měla strašné nervy, protože jsem samozřejmě vezla domů dárečky a už jsem byla přes limit a flašku vína jsem si cpala do rukávu bundy a oblečení rovnou na sebe. :-D

Anna
24.07.2015 09:56 109.81.241.***

Já s nimi letěla za poslední dobu několikrát, příruční zavazadlo jsem si nechala zdarma odbavit a pak mě pustili do letadla ještě s baťohem a kabelkou :-D. Ale byly to jen lety na trase Praha - Londýn ;-)

Zpět na všechny diskuze