A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ROZLOUČENÍ SE STARÝM ORBIONEM

25.04.2011 18:49:30 | hojsadlo
hojsadlo
JAKO MOTTO TÉTO DISKUZE JSEM SI DOVOLIL POUŽÍT SLOVA KLASIKA :-D
"...,mys­lím,že je předčasné (stahovat kalhoty,když brod je ještě daleko) kufry balit,na to je vždycky dost času a nemá cenu bouchat dveřmi,když ještě nejsou usazené v pantech.(to jsem teď vymyslel).Je správné vytvářet tlak na adminy,kteří určitě podlehli pocitu pýchy nad svým výtvorem,ale i oni mají své „pány“,kteří zajisté budou sledovat čísla navštěvovanosti na novém webu a prodejnosti reklamního místa.Je to jednoduché,odejdou zákazníci,tak za nimi půjde realizační tým,tady je ruka trhu neuprostná.
A potměšile si dovolím poznamenat „stvořitelům“,až vypnete starý web,tak my budeme na tom novém a tam si založíme témata,která budou samozřejmě Egyptská,ale která budou navazovat na diskuze na starém webu.Až „pojede“ jen nový web,budeme si navzájem na sz,FB a Skypu předávat zkušenosti a nápady a to by v tom byl čert,abychom se s ním nenaučili zacházet a přizpůsobili si ho." Deny ;-)
A jelikož se jedná o pohřební diskuzi přál bych si aby byla dostatečně veselá a prostá závažných témat(např. ekonomická situace v Gabunu,nesmyslné ikonky či mapa na novém webu, mě se nelíbí či jak dostat Muhameda do ČR, apod.)
http://www.youtube.com/watch?v=-TQqymA5oT8&feature=related
SMAJLÍKY POUŽÍVAT JEN TYTO: :-) :-D ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=kP7-dwp7CjI&feature=related
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hojsadlo 25.08.2011 08:25
Re: ROZLOUČENÍ SE STARÝM ORBIONEM  

zdá e že se to nějak serynkuje,tak připravte záchrané gumené člny a jedééééééééém
někam do pryč:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
hojsadlo 04.05.2011 21:51
Re: RE: SBOHEM  

tohle se mi ukázalo a pak umřel starý Orbion :-( O:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nadja 27.04.2011 13:12
RE: SBOHEM  

Kory - modli se.
To říkám já - ateista.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nadja 27.04.2011 13:11
RE: SBOHEM  

snad tenhle anděl pomůže...
a všichni se tam sejdeme.
Nemohu odsud - je to naše dítě.

• Anonym (1)
Kory 27.04.2011 13:10
RE: RE: RE: RE: SBOHEM  

Ach jo, proč se musí inovovat to, co léta funguje a vymýšlet novoty? Vždyť stačilo pár úprav, a vše mohlo fungovat dále. Štve mě to a to moc. Snad se zase někde brzy shledáme - chyběli by jste mi...

adeliste 27.04.2011 13:03
RE: RE: RE: RE: SBOHEM  
  • Anonym (1)
nadja 27.04.2011 13:02
RE: RE: RE: SBOHEM  

tak právě to vedle na novém začalo.

nadja 27.04.2011 12:59
RE: RE: RE: SBOHEM  

chce se mi brečet

• Anonym (1)
Tana 27.04.2011 12:59
RE: RE: SBOHEM