A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Respect !!!

24.09.2012 11:28:12 | Jirka
Jirka
Tak jsem prošel všechny tři galérky a musím jen chválit. Na obrázcích je vidět veliký fotografický posun a cit pro záběr. Díky nabídnutým fotkám jsem se na chvilku mohl přenést na jih evropy a nasát atmosféru, chutě a vůně milované Itálie.

Až mi bude připadat zima moc dlouhá, zase sem mrknu, díky.

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Denisa09 19.10.2012 19:26
Krásné místo...  

Parádní fotky, jde vidět, že si dovolenou umíte skvěle užít :-) (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dopr 12.10.2012 06:34
Re:  

Jeste jednou diky. Tesi mne, ze se fotky vseoboence libily 8-)

wwendy53 11.10.2012 22:37

Jsou to suprové snímky a vůbec je to perfektní galérka, tedy všechny tři. Gratuluji a tleskám. (((clap))) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.10.2012 19:14 89.102.20.***

Nádhera a skvělá inspirace ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dopr 26.09.2012 18:19

pete: Jo, Cinque Terre je proste jedinecne. Takova zmensena a klidnejsi Costiera Amalfitana, rekl bych :)
Letos se nam s vyhledy na more opravdu zadarilo a trebaze jsme ve Vernazze museli na velmi male plose prekonavat 75 vyskovych metru po strmych schodech, stejne to stalo bez debat za to :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Cyberpete 25.09.2012 19:35

To nejlepší z letošní doolené na konec? (pro mě určitě!) nádherné záběry Cinque Terre mě opět přesvědčili, že se tam musím vrátit a podrobně prozkoumat to, co jsem minule nestihl. A na závěr musím konstatovat, že si vážně umíte vybrat ubytování s nádhernými výhledy

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dopr 25.09.2012 11:15

Honzo, jarmi: Opet, dekuji. Moc si toho vazim !
Sam doufam, ze aspon trosku pomuzu ukazat lidem mista a otevrit jim oci, aby videli, ze Italie neni jen Bibione aspol. Prave naopak. Italie je vse, jen ne Bibione. Pokud to aspon cast lidi presvedci a umozni jim to rozsirit svuj znacne zuzeny pohled na tuto zemi, budu moc rad a kdo vi, treba se z turistu zacnou pomalu stavat vice cestovateli 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HonzaH
25.09.2012 06:22 85.71.171.***

!! omluva za tu hrubku - správně ". . .Danovy galerie" :-)

• Anonym (1)
HonzaH logout 24.09.2012 20:20

Pokud se nemýlím , tak fotogalerii o Cinque Terre takového rozsahu na Orbion doposud nikdo nedal. Kdo miluje Itálii, dobře ví, že neexistují jen bláboly severojadranských návštěvníků o „špinavém“ moři., tedy lidí, kteří nedokázali dojet nejen na západní pobřeží hranic Ligurie a Toskánska, natožpak na Sardinii, či úplně na jih do Kalábrie a Sicílie.
Moc si vážím Danovi galerie, protože na Orbionu opravdu vzácně ukazuje rozmanitost Itálie a jaký je obrovský kontrast mezi severním Jadranem a Ligurským mořem o téměř stejné zeměpisné šířce.
Danovi zbývá jen popřát další sqjelé long road trips :-) To především proto, abychom se opětovně měli na co těšit :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jarmi32
24.09.2012 17:50 46.253.96.***

Nejprve Vás srdečně zdravím. Děkuji za krásné "chvilky" strávené s Vašimi fotkami. Ty samotné jsou velmi krásnéa spolu s popisky jsou dokonalé. Zachycuji celé Vaše nadšení.Obdivuji pana řidiče a jeho štreky na jeden zátah. Pustila jsem se i do cestopisu a ty mě dostaly taky. Přeji Vám ještě hodně takto zdařilých výletů a dovolených se šťastnými návraty.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze