A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Recenzie - chyba mi

01.10.2012 04:08:27 | Janulka77
Janulka77
Viem, ze som off topic ale hladala som info kde toto napisat a nikde som nic nenasla, kontakt, forum na tuto temu a pod.

Ide mi o to, ze v recenziach mi chyba "kolonka" na hotnotenie plaze a mora ako to kedysi bolo.
Vela ludi ide presne podla zadanych moznosti a potom tieto informacie - podla mna jedny z najdolezitejsich - nie su uvedene.
Nedalo by sa toto doplnit do sablony na recenzie?
Dakujem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Janulka77 01.10.2012 21:34
admin2 01.10.2012 13:55
admin  

V pořádku, pište nám kamkoli. Ano, vím o tom, už jsem o to opakovaně žádala a změna se plánuje do budoucna, zatím je třeba hodnocení moře a pláže psát do kolonky celkové hodnocení hotelu. Poinformuji o tom, kdy změna bude. S pozdravem Zuzana za tým Orbion.cz

Janulka77 01.10.2012 05:08
Recenzie - chyba mi  

Viem, ze som off topic ale hladala som info kde toto napisat a nikde som nic nenasla, kontakt, forum na tuto temu a pod.

Ide mi o to, ze v recenziach mi chyba "kolonka" na hotnotenie plaze a mora ako to kedysi bolo.
Vela ludi ide presne podla zadanych moznosti a potom tieto informacie - podla mna jedny z najdolezitejsich - nie su uvedene.
Nedalo by sa toto doplnit do sablony na recenzie?
Dakujem.

Zpět na všechny diskuze