A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Raynair

31.05.2013 07:21:11 | Maki75
Maki75
Je tu někdo, kdo mi může pomoci?
Letíme na Mallorcu a zakoupila jsem si i pojištění.Bohužel jsem ho chtěla zrušit, ale zrovna ČR má vyjímku,že pojiště zrušit nejde :o((
Nevím totiž nic, je to moje chyba.Pojištění jsem si zakoupila i s letenkami dohromady.Teď o pojištění nevím nic moc, vím jaké má výhody, ale nerozumím tomu, nemám žádnou kartičku,žádné číslo.
Má někdo zkušenost? Moc děkuji ,budu vděčná.Maky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
italik 20.08.2013 13:10
Re: Raynair  

čtu tento vzkaz asi pozdě ale můžu pomoci.Vždy se to dá obejít ale musel bych to vidět.Kupuju dost často letenky tak už to umím ale stránky oni nekdy upravují tak pozor..

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Maki75 31.05.2013 08:21
Raynair  

Je tu někdo, kdo mi může pomoci?
Letíme na Mallorcu a zakoupila jsem si i pojištění.Bohužel jsem ho chtěla zrušit, ale zrovna ČR má vyjímku,že pojiště zrušit nejde :o((
Nevím totiž nic, je to moje chyba.Pojištění jsem si zakoupila i s letenkami dohromady.Teď o pojištění nevím nic moc, vím jaké má výhody, ale nerozumím tomu, nemám žádnou kartičku,žádné číslo.
Má někdo zkušenost? Moc děkuji ,budu vděčná.Maky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze