A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ravadinovo

18.10.2016 00:00:47 | Mirka2
Mirka2
Fotečky pěkné, jen Ravadinovo mi do Bulharska opravdu nesedí. Byla jsem tam myslím před 4 roky a řekla bych, že se tam někdo pokouší o něco jako naše zámky, ale bulharská architektura je hodně jiná. Uvidíme, jak se jim povede aquapark vedle. No ale to nic nezmění na tom, že se do Bulharska moc těším už nyní. Tedy samozřejmě do Primorska a možná na nějaký ten výlet. Ani nevím, jestli je k Ravadinovu ze strany od Primorska již silnice nebo jen ten tankodrom, kterým jsme tam jeli:-))). Naštěstí jsme jeli s našimi bulharskými přáteli, kteří měli na to vhodné auto, které na tomto povrchu jelo super.:-))) ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
baterflai 01.11.2016 12:56
Re: Ravadinovo  

Dobrý den Mirko, moc děkuji, mě se osobně Ravadinovo líbí, byla jsem docela překvapená co tam zvládli postavit. Ani jsem netušila že tam vedle má být aquapark, typovala jsem to na nějaké koloseum a další rybníček, měli to i na ceduli při vstupu do areálu, jako plán výstavby. Také jsem tam byla s bulharskými přáteli z Primorska ke kterým, jezdím už 11 let, bohužel v srpnu tam byl ještě tankodrom a strašně se tam prášilo. Ale zvládla to i naše škodovka :-D. To mi mluvíte z duše, už se také moc těším v létě do Primorska ;-)

Mirka2 18.10.2016 01:00
Ravadinovo  

Fotečky pěkné, jen Ravadinovo mi do Bulharska opravdu nesedí. Byla jsem tam myslím před 4 roky a řekla bych, že se tam někdo pokouší o něco jako naše zámky, ale bulharská architektura je hodně jiná. Uvidíme, jak se jim povede aquapark vedle. No ale to nic nezmění na tom, že se do Bulharska moc těším už nyní. Tedy samozřejmě do Primorska a možná na nějaký ten výlet. Ani nevím, jestli je k Ravadinovu ze strany od Primorska již silnice nebo jen ten tankodrom, kterým jsme tam jeli:-))). Naštěstí jsme jeli s našimi bulharskými přáteli, kteří měli na to vhodné auto, které na tomto povrchu jelo super.:-))) ;-)

• baterflai
Zpět na všechny diskuze