A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Quicktour podruhé

19.03.2010 18:53:16 | Fiore
Dobrý den,velice mě mrzí jednání admin,neznám asi pravidla pro přispívání do této diskuse, ale proč mě zamknul po jednom dni můj dotaz na CK Quicktour a odkázal mě na staré články, které jsem si již dříve přečetla?Nemohu si přece udělat obrázek z jednoho negativního příspěvku a dvou příspěvků zaměstnance a majitele Quicktouru.Loni jsem si po přečtení reakcí ostatních zájezd vybrala a nebyl to pouze jeden příspěvek. Proč by nemohl svobodně projevit svůj názor i někdo jiný další a další den?Jestliže jsem tak neznalá pravidel této diskuze omlouvám se, ale pak pro mě tato služba ztrácí význam.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ppreisner
20.03.2010 09:58 90.178.229.***
RE: Quicktour podruhé  

Admin k tomu mel asi nejaky duvod -nicmene k veci. Byli jsme QT v Chorvatsku a delali na me dojem solidni spolecnosti. Na poznavacky ovsem pozor - je to o stesti! Slibovany Program muze byt SUPER, ale staci blby pruvodce, doprava, ubytovani, atd... a mate po zazitku. Z vlastni zkusenosti doporucuju CK TRAVEL SPORT, FIRO TOUR a CK MAYER CROCUS...

• Anonym (1)
fiona 19.03.2010 19:33
RE: Quicktour podruhé  

Domnívám se, že admin jen nechtěl, aby se zakládalo další vlákno na stejné téma a vyzval tě, abys svůj dotaz vložila do již existujícího. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Fiore
19.03.2010 18:53 90.180.176.***
Quicktour podruhé  

Dobrý den,velice mě mrzí jednání admin,neznám asi pravidla pro přispívání do této diskuse, ale proč mě zamknul po jednom dni můj dotaz na CK Quicktour a odkázal mě na staré články, které jsem si již dříve přečetla?Nemohu si přece udělat obrázek z jednoho negativního příspěvku a dvou příspěvků zaměstnance a majitele Quicktouru.Loni jsem si po přečtení reakcí ostatních zájezd vybrala a nebyl to pouze jeden příspěvek. Proč by nemohl svobodně projevit svůj názor i někdo jiný další a další den?Jestliže jsem tak neznalá pravidel této diskuze omlouvám se, ale pak pro mě tato služba ztrácí význam.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze